Новини

Гайдай заходить, Мойш-Шіман виходить: у Закарпатській ОДА йдуть кадрові зміни

26 Серпня 2019 2 243

За інформацією Varosh, уже найближчим часом буде офіційно повідомлено про кадрові ротації в Закарпатській облдержадміністрації, зокрема про зміну першого заступника голови та відставку керівника Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва.

І якщо у випадку з першим заступником голови Закарпатської ОДА вже відомо, хто прийде на зміну Івану Дурану, то у випадку з управлінням із закордонних справ – ні.

Спершу планувалося, що ще нещодавно керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай не займатиме жодної публічної посади на Закарпаття, а залишатиметься в статусі радника, однак минулого тижня його погодили на посаду саме першого заступника Ігоря Бондаренка.

Відтак, чи залишиться в ОДА Іван Дуран – велике питання. У всякому разі, точно не на посаді першого заступника губернатора.

А ось хто змінить Ренату Мойш-Шіман на посаді керівника Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва – питання відкрите. За нашою інформацєю, вона вже написала заяву на звільнення і очікує на офіційну відставку за процедурою.

Також скоріш за все буде змінено й заступника голови Закарпатської ОДА Ярослава Галаса, який залишився на цій посаді з часів керівництва Геннадія Москаля. Це кадрове рішення виглядає логічно і напрошується саме собою, адже в останні місяці роботи Сергія Гайдая на посаді голови Мукачівської РДА в нього зіпсувалися відносини з Геннадієм Москалем, а Ярослав Галас є якраз неймовірно близьким саме до генерала. На посаду Ярослава Галаса наразі претендує Олексій Гетманенко, який останні роки будує кар’єру в Приватбанку, і працював там ще до націоналізації.

Нагадаємо, що Ігор Бондаренко очолює Закарпатську ОДА вже майже 2 місяці – з початку липня, коли його особисто представив Володимир Зеленський. До останнього часу Ігор Бондаренко не поспішав з кадровими призначеннями.

Varosh, ілюстрація О.Олашина

0 #
# Бондаренко # Гайдай # Закарпатська ОДА