Новини

Фільм тижня: Державні таємниці. Чому вам варто його подивитися

18 Вересня 2019 312

Звісно, якщо ви не любите трилери, вас лякають слова ЦРУ та Моссад, не змогли дивитися серіал «Homeland», чи бодай «Берлінський відділ», або якщо вам бодай не подобається Кіра Найтлі, тоді можете спокійно переходити з цієї публікації на якусь іншу на Varosh.

Наприклад, почитати про Кубу очима Андрія Шекети.

Якщо ж ви фан стрічок про розвідників, спецслужби та політику, інтриговані серіалом «Картковий будинок», бачили також «Мебіус» з Жаном Дюджардіном чи «Наднебезпечний» з Філіпом Гоффманом та Робін Райт, а також стрічки, перелічені в першому реченні, тоді вам варто переглянути й фільм «Державні таємниці», який буде презентовано в Україні 19 вересня.

Це політичний трилер про спецслужби Великої Британіїта США. Цікава деталі: спершу в фільмі мали зніматися Гаррісон Форд, Ентоні Гопкінс та Мартін Фріман (той що грав доктора Ватсона у сучасному Шерлоку). Але згодом склад акторів змінився.

Оцінки кінокритиків щодо цього фільму поки не зашкалюють. Хай там як, не хочемо бути спойлером, тому далі пропонуємо переглянути трейлер стрічки, а опісля – квест.

Отже, квест. Справа у тім, що «Державні таємниці» можна легко знайти в столичних кінотеатрах, а ось у кінотеатрах Ужгорода і Мукачева – поки нічого про цей фільм не відомо, його в анонсах нема. Знайшли тільки у Львові в місцевому Кінопалаці.


Принагідно радимо вам переглянути наші 2 публікації про кіновиробництво на Закарпатті:

Varosh

0 #
# державні таємниці # фільм # фільм тижня