Новини

Фестиваль «З країни в Україну» шукає команду на Закарпатті

7 Травня 2019 325

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» вже вкотре проводить мистецький фестиваль з метою гуманітарного розвитку суспільства.

Фестиваль п’ять років поспіль був проведений в Луганській та Донецькій областях, а вже цьогоріч до ініціативи приєднаються Закарпаття, Одеська, Запорізька та Херсонська області.

– Фестиваль «З країни в Україну» – масштабна культурно-просвітницька подія. Це майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно ж, яскравий, драйвовий, феєричний вечірній рок-концерт& У кожному місті фестиваль триватиме один день, а в його організації візьме участь як команда Фундації, так і місцеві активісти. Для якісної роботи місцевих громад цього року буде проведено дві академії у травні та червні. Триденнна програма курсу складатиметься з циклу лекцій та форкшопів із піару, проектного менеджменту, написання грантових заявок тощо, – кажуть організатори.

На Закарпатті фестиваль пройде у такі дати: Тячів – 2 серпня, Берегово – 3 серпня, Мукачево – 4 серпня.

Команда організаторів розробила 14 унікальних напрямків, які різнобічно демонструють найцікавіші культурні та мистецькі сфери життя.

Серед них:

Окремо серед активностей фестивалю слід виокремити «Радіальні виїзди», які були створені для тих людей, які за різних обставин не могли відвідати культурні та розважальні заходи.

В минулі роки команда «З країни в Україну» їздила з окремими концертами у військові частини і шпиталі, сиротинські притулки та притулки для людей похилого віку, центри утримання людей із розладами психіки та державні лікарні. Цього року за допомогою місцевих команд також планується відвідання близько 30 закладів соціального напрямку в 15 містах загальної географії проекту.

Щоб долучитися до організації подій, необхідно заповнити заявку та обов’язково пройти навчання в академії фестивалю 22-26 травня і 12-16 червня у Харкові. Участь у навчанні безкоштовна. Команда від міста зможе отримати міні-грант для реалізації найцікавішого проекту.

0 #