Новини

Facebook і Google – найпопулярніші сайти світу. Дослідження

14 Жовтня 2013 1 587

Інтернет-дослідники Оксфордського інституту Марк Грехем і Стефано Де Саббата створили карту на основі даних сайту статистики Alexa, яка показує країни відповідно до розміру їх інтернет-популяції, пише Економічна правда з посиланням на "Gizmodo".

За даними сайту, у США та Європі Facebook і Google мають абсолютне лідерство. В Азії ситуація більш комплексна, адже місцеві конкуренти здатні чинити опір двом найбільшим американським імперіям. Baidu – найпопулярніший пошуковик Китаю, який сьогодні є домом для найбільшої у світі інтернет-популяції. У той самий час, Baidu є і найбільш відвідуваним сайтом у Південній Кореї.

Решта території, якій вдалося уникнути поглинання двома гігантськими імперіями, включає в себе "Yahoo! Japan" в Японії і "Yahoo!" в Тайвані. Газета "Al-Watan Voice" – найвідвідуваніший вебсайт на палестинських територіях, поштовий сервіс "Mail.ru" є найвідвідуванішим у Казахстані, а соціальна мережа "VK" користується величезною популярністю у Білорусі, пошуковик "Yandex" – найвідвідуваніший ресурс у Росії.

0 #