Використовувати диджеїнг як засіб емоційної підтримки та відновлення, та навіть фізичного покращення стану пропонує програма EnterDJ. Методологію такого роду рекреації розробив Влад Фісун, відомий диджей та засновник агенції DJBuro. Занурення в диджейську справу як рекреаційний засіб для ветеранів, переміщених осіб та всіх, хто потребує підтримки є інноваційним методом арттерапії.
Онлайн-заняття безплатно доступні на платформі EnterDJ.com, а для організацій, що опікуються ветеранами та переселенцями, пропонують навчальну програму з супроводженням та менторством. Для старту достатньо мати компʼютер з навушниками та доступом до інтернету.
— EnterDJ — це не типова диджейська школа майбутніх зірок сцени, — каже Влад Фісун. — Це про те, як музика допомагає впоратись зі складним станом, покращити самопочуття. Деякі учасники кажуть, що у них зник фантомний біль, а під час занять можна навіть уникнути медикаментів.
На презентації програми
З липня 2024 року програму EnterDJ втілюють на базі арттерапевтичних класів Victory Beats у центрі Superhumans у Львові. Нещодавно до проєкту долучився й Абілітаційний центр, який отримав диджейське обладнання завдяки донатам. До навчання вже долучилися понад 50 учасників — серед них ветерани, їхні родини та переселенці.
Презентували програму 11 травня в культурному центрі HVLV у Києві. Подію модерував старший лейтенант ЗСУ Олексій Литвиненко, а сети зіграли Олександр Іванько та Роман Черкас — обидва ветерани, які почали займатись диджеінгом під час реабілітації в центрі Superhumans у Львові.
Детальніше про програму можна дізнатися на сайті.
Зоряна Попович, Varosh
Фото: з презентації програми EnterDJ.
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.