Новини

Дослідження: ким хочуть працювати українці і кого шукають роботодавці

4 Жовтня 2013 3 044

Роботодавці найчастіше шукають продавців, будівельників і водіїв, а шукачі роботи хочуть працювати бухгалтерами, домробітницями й охоронцями.

Про це свідчить статистика вакансій від компаній і резюме користувачів, розміщених на сайті оголошень Slando.

Станом на початок жовтня на сайті було розміщено понад 55 тисяч вакансій і майже 28 тис. оголошень про пошук роботи. Найбільше вакантних місць довелося на рубрики "Роздрібна торгівля / Продажі" , де найчастіше потрібні продавці, "Будівництво" – майстри всіх видів будівельних робіт, і "Транспорт / Логістика" , де роботодавці шукають водіїв.

При цьому шукачі найчастіше залишають резюме в рубриках "Транспорт / Логістика", "Будівництво" і "Домашній персонал", де шукають роботу доморобітницями, нянями, гувернантками і т.д.

У таких сферах зайнятості як "Юриспруденція і бухгалтерія", "Домашній персонал" і "Культура і мистецтво", відсоток шукачів істотно перевищує число пропозицій від роботодавців. А ось найбільша нестача бажаючих працювати у рубриках "Нерухомість", "Роздрібна торгівля / Продажі", а також "Краса / фітнес / спорт".

Близько 20 % всіх вакансій, розміщених на Slando, припускають часткову зайнятість, а от шукачі шукають роботу на неповний день в 35 % оголошень.

Зараз у базі сайту Slando зберігається понад 4,9 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них понад 80 тис. пропозицій припадає на пошук роботи.

0 #