Новини

Допоможи ближньому: як ужгородці купують хліб для тих, хто цього потребує

21 Березня 2018 1 813

Торгова марка "Полонинський хліб" вирішила приєднатися до всесвітнього руху "Віддай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш".

– Ми раді поділитися доброю новиною про те, що і в наших магазинах вже є можливість купити хліб не тільки для своєї родини, але й для тієї людини, яка опинилися у скрутному матеріальному становищі. За умовами цієї акції, ви можете оплатити будь-який виріб з нашого асортименту і залишити у магазині. Натомість, його зможе забрати людина, яка не має матеріальної можливості здійснити покупку, – кажуть у магазині "Полонинський Хліб".

Як це працюватиме? Ви оплачуєте благодійну хлібину (каву, чай, тістечко, напій, тощо), продавець бере стікер з назвою продукту і розміщує на інформаційній дошці проекту. Скористатися оплаченою покупкою може людина, яка не має матеріальної змоги здійснити її.

– Звичайно, ми хвилюємося, аби ваші придбання потрапили до рук тих, хто дійсно не може дозволити собі таку покупку, а не до тих, хто звик зловживати добротою інших. Тому перевага надаватиметься людям похилого віку. Ми щодня бачимо ужгородців із вразливих категорій населення, і розуміємо, що творити добро треба усім разом. "Полонинський хліб" зробить все можливе, аби ця ініціатива прижилася. Ми також активно долучимося до поповнення благодійного кошика. Нам важко передбачити, як вдасться реалізувати цей проект, але ми чітко усвідомлюємо, що спробувати – справа честі. І ми віримо, що наші клієнти нам у цьому допоможуть, – розповідають ініціатори проекту.


Адреси магазинів:


Varosh

0 #