Новини

Депозитний сертифікат: у новому відділенні Сбербанку Росії в Ужгороді рекомендують

3 Жовтня 2013 2 122

Цей продукт банку поєднує в собі якості депозитного вкладу та цінного паперу з високим ступенем захисту та підвищеною ставкою.

За словами керівниці нового відділення №2 в Ужгороді Мирослави Карпенко, саме депозитними сертифікатами від Сбербанку Росії найбільше цікавляться закарпатці.

Зрештою, з будь-яких інших питань та послуг банку, у тому числі кваліфікованою консультацією можна звертатися за телефоном в Ужгороді 64 99 24, або ж завітати безпосередньо до нового відділення банку по вулиці Перемоги 1, що відкрилося днями. Були на ньому, до речі, не тільки мер Віктор Погорєлов та головний економіст ОДА Юрій Гузинець, а і заступник голови правління Сбербанку Росії з Києва Валерій Підболячний. Різали стрічки, фотографувалися, їли торт.

На всякий випадок додаємо вам адреси інших відділень Сбербанку Росії на Закарпатті: м.Ужгород, пл. Корятовича27, м. Мукачево, вул. Бєляєва, 2.

Ну і довідкова інформація про сам банк, куди ж без неї: Група Сбербанку Росії представлена в 17 країнах світу та займає 13-місце у світі серед банків за ринковою капіталізацією згідно зі щорічним рейтингом "500 найдорожчих банківських брендів у світі". На український фінансовий ринок АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ" вийшов нещодавно (в 2008 р). Станом на вересень 2013 року об’єм коштів фізичних осіб банку перевищив 13 млрд грн., а кількість клієнтів – 700 000 осіб. АТ "СБЕРБАНК РОСІЇ" входить до числа найбільших банків України згідно з рейтингом Національного банку України. Ліцензія НБУ №198 від 12.10.2011 р. Всі види банківських послуг.

Від редакції Varosh: Ви мабуь здогадалися, що це була реклама 🙂

0 #