Новини

City Quest Закарпаття: Пірати Карибського Моря

29 Листопада 2014 2 036

17 травня закарпатці востаннє мали можливість випробувати свій розум та спритність у популярній міській розвазі City Quest.

З того часу пройшло більше, ніж півроку і ми вже встигли скучити за подібними урбанізованими іграми. Тож настав час збирати команду, згадувати історію Ужгорода і поринути у карколомний азарт.

Цієї суботи, 29 листопада, дві прекрасні дівчини знову зберуть шукачів пригод, щоб змусити їхні мізки добряче працювати і розв’язувати різні загадки. Якщо ви не з тих, хто любить довгими зимньо-осінніми вечорами закутуватися в ковдру і пити чай, вам пряма дорога на City Quest.


Напередодні ми поговорили з організаторами CQ, щоб кинути світло на всі обставини.

Євгенія Безик:

"Квест довелося відкласти, оскільки його підготовка потребує часу, якого у нас, за певних обставин, не вистачало. Формат наступної гри не буде відрізнятися від попередніх. Команди отримують завдання, розгадують зашифроване місце або об’єкт і відправляються на пошуки коду. Рівень складності теж не змінювали, але робили все таким чином, щоб логіка вирішення не повторювалась і щоб зрівняти шанси на перемогу як нових, так і досвідчених команд. В майбутньому, за умови, що інтерес до гри не зникне, звичайно, будемо проводити змагання частіше".

Ми неодноразово ставали учасниками City Quest і маємо кілька порад, які стануть вам у нагоді:

До зустрічі цієї суботи на грі City Quest "Пірати Карибського моря".


Читайте також:

City Quest: незабутня пригода довжиною у вечір
Перший закарпатський City Quest: результати, враження, висновки
Другий закарпатський City Quest "Таксі": передісторія, враження, плани
City Quest Закарпаття: Твоя Команда А


Олександр Кіпа, Varosh

0 #