Новини

Центр “Вікно в Америку” працює при ужгородській обласній бібліотеці

9 Квітня 2013 2 344

Ресурсно-інформаційний центр "Вікно в Америку", відкритий у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Він успішно працює вже більше восьми років. Розпочавши роботу у липні 2004 року, "американський центр" надає сучасну інформацію про політику, економіку, культуру, історію, суспільство, демократичні традиції цієї країни та українсько-американські відносини, маючи унікальну колекцію книг та фільмів на політичну, правову, економічну тематику, про історію, культуру та освіту в США.

Джерела, представлені тут англійською мовою, не мають аналогів у Закарпатській області. Запорука ефективності – постійне поповнення новими матеріалами, що надаються Посольством США, фондом "Сейбр-світло" та інформаційно-консультативним центром "Освіта", а також відвідувачами та волонтерами Корпусу Миру.

У центрі "Вікно в Америку" проводяться різноманітні заходи, мета яких – спілкування між українцями та американцями. Це стало можливим завдяки плідній співпраці з добровольцями Корпусу Миру та іншими американськими громадянами.

Центр здобув вже чимало прихильників, на його рахунку сотні подій: презентацій, виставок, дискусій, вечорів та зустрічей, які надають можливість українцям більше дізнатися про Сполучені Штати. Ресурсно-інформаційний центр в обласній бібліотеці – один із 26 діючих в Україні, став, фактично, осередком американської культури на Закарпатті.

Для шанувальників англійської мови у центрі щотижня працює англомовний клуб. Усі деталі на сайті http://bit.ly/11Nsdv2.

Деталі за посиланням.  

Varosh.com.ua

0 #