Новини

BOOM BOOOM ROOM виділив під ужгородських dj-їв цілий майданчик

5 Квітня 2013 2 158

Вечірка за участі десанту UTC (Uzhgorod Techno Culture) під назвою CROW відбудеться у п’ятницю, 5 квітня.

Для гостей з найзахіднішої області країни організатори виділили всю middle stage, яку вже встигли охрестити як UTC stage.

На ній цього вечора виступлять добре знайомі закарпатській клубній тусовці Jaco, Neutrino та Verter. Зокрема, двоє з них грали на святкуванні міжнародного дня діджеїв у Panorama by Kashtan.

Щодо Dj Verter, то хлопець уже 7 років за пультом.

«Останнім часом надаю перевагу тісним, збитим але наповненим емоціями вечіркам. В своїх сетах люблю використовувати треки, які в своєму індивідуальному виконанні не несуть ніякого смислового чи музичного змісту, але в контексті міксу оживають», – розповів він Varosh-у, наголосивши: Don’t settle! Продовжуйте ходити на вечірки!

До речы, поява наших хлопців у одному з наймодніших клубів столиці стала справою випадку. Резидент Boom Boom Room DJ Smailov, який нещодавно зіграв Dj-set на вечірці UTC в Ужгороді, почувши про те, що ужгородські діджеї зібралися у Київ на вечірку «Цімбори» (Файта), запросив їх виступити і нічному клубі на Middle stage.

Ну і наостанок ще трохи про сам клуб: BOOM BOOOM ROOM всього 2 роки. Однак за цей час тут встигли виступити чимало європейських діджеїв з новим баченням сучасної хаус і техно сцени – Tobi Beumann (Cocoon), MANDY(Get Physical), Catz N Dogz (Get Physical) Mark Henning, Robag Wruhme, Mario Bosanov, Maneken (UA). А незабаром в клубі виступить богиня electroclash Miss Kitten і темний лицар Mark Houle!

То ж, якщо ви у Києві, то не прогавте сьогоднішній двіж)

0 #