Новини

Безпека 24/7: охоронне агенство «Легіон» відкрило в Ужгороді нові офіс та шоу-рум

25 Грудня 2020 558

Понад 1,5 тисячі об’єктів знаходиться під охороною агенства «Легіон» на Закарпатті. Спектр послуг найрізноманітніший: фізична охорона, централізована охорона, оперативне реагування. Крім того, представники агентства активно беруть участь у життєдіяльності міста й області. Зокрема, сюди належать спільні патрулювання з поліцією, а в період відсутності транспорту на початку локдауну на автівках фірми підвозили людей на роботу.

Днями в Ужгороді відкрили новий офіс і шоу-рум агентства: на вул. Д.Снігурського,15 (біля ТЦ «Dream Hall»).

Legion 7

Ми сумлінно працювали, розвивалися і прогнозовано цьогоріч вийшли на вищий рівень. Результатом нашої роботи стало відкриття нового офісу та шоу-руму. Для нас це велика подія, і ми щиро вдячні друзям і партнерам «Легіону», які завітали до нас у цей день, каже директор Агенства Марат Каграманов.

Legion 6

В урочистому відкритті взяв участь, зокрема, гість із Києва представник компанії Ajax Тимур Романенко.

Legion 13

У шоу-румі можна ознайомитися з обладнанням, отримати безкоштовну консультацію, придбати пристрої сигналізації, за бажанням замовити монтаж та під’єднати на пульт централізованої охорони «Легіону».

Зараз у шоу-румі представлені як бездротові системи безпеки продукція Ajax Systems, так і сучасні системи цифрового відеоспостереження та дротові системи від виробників охоронного та протипожежного обладнання. Крім того, асортимент постійно розширюється, тому кожен клієнт зможе підібрати для себе те, що необхідно саме йому.

Legion 3 Legion 4 Legion 5

З нагоди відкриття офісу та шоу-руму провели розіграш призів: 3 місце та сертифікат на послуги «Легіону» на 500 грн отримав Юрій Фейер; 2 місце та сертифікат на послуги «Легіону» на 1000 грн отримав Іван Стан; 1 місце та комплект бездротової сигналізації Ajax отримав Олег Турянський.

Отже, подбати про безпеку в режимі 24/7 можна звернувшись за адресою: Ужгород, вул. Д.Снігурського,15 (біля ТЦ «Dream Hall»).

Крім того, з 1 жовтня «Легіон» запустив франшизу і на Тернопільщині, тож безпеки із Закарпаття стає все більше.

Докладніше про послуги охоронного агентства «Легіон», зокрема про фізичну та централізовану охорону, а також оперативне реагування, можна на офіційному сайті legion.com.ua

Партнерська публікація

0 #
# Ajax Systems # Легіон # ужгород