Новини

“Бережи природу – допоможи іншому” – за зібрані кошти придбали слухові апарати для дітей

5 Листопада 2015 1 444

Понад рік тому в Ужгороді розпочали проект зі збору пластикових кришок. Нещодавно збір завершили, зібрали 500 000 кришок задля збереження екології та благодійної мети.

За півтора року проекту "Бережи природу – допоможи іншому" ініціатори акції здали на вторинну переробку понад 700 кг пластику. 

– Нарешті дочекалися! Сьогодні двом діткам з спеціальної школи для дітей з проблемами зі слухом за гроші, які ми отримали від здачі на переробку кришок та макулатури, було придбано 2 слухові апарати. Спеціальзований магазин Siemens від себе додатково виготовив персональні вкладиші та забезпечив діток батарейками. Отже, за півтора року нашої роботи нам вдалося завершити повний цикл від однієї невикинутої у звичайне сміття пластикової кришки до усміхненої дитини, яка отримала перший в своєму житті слуховий апарат і тепер буде не просто чути якісь звуки, а зможе навчитись говорити як люди з нормальним слухом. Наш проект продовжує свою діяльність. То ж запрошуємо небайдужих мешканців та волонтерів до участі у збереженні природи та покращенню умов для людей, які цього потребують, – каже організатор акції Андрій Кирилюк.

Varosh

0 #