Новини

Афтермуві Sziget 2014 та підготовка до наступного фестивалю

13 Грудня 2014 3 288

Афтермуві Sziget 2014 побачило світ. Його мета проста: оживити у пам’яті атмосферу серпня і пережити короткий, але хвилюючий флешбек у цьогорічний відпочинок на Острові Свободи.

 

− Ще вісім місяців до початку Sziget 2015, а спільнота сігетців вже збирає валізи − 10% доступних квитків на фестиваль вже продано. Цього року Sziget відбудеться на прекрасному острові в центрі Будапешта 10-17 серпня. Фестивальне літо 2014 року завершилося в серпні рекордною тижневою кількістю сігетців у 415 000, які приїхали на острів Обуда в Будапешті з понад 85 країн. 22-й Фестиваль Sziget в черговий раз пережив свято музики і мистецтва на більш ніж 50 майданчиках протягом 7 днів і ночей. Щоб знову оживити в пам’яті незабутні моменти фестивалю, створено афтермуві, яке зазирнуло у над’яскравий світ Sziget 2014, − кажуть організатори фестивалю.

До слова, продаж квитків на 2015 рік почався в перші дні листопада з особливо низьких цін для "ранніх пташок", які будуть доступні до 31 грудня 2014 року. Як спеціальна пропозиція для найвідданіших прихильників фестивалю, квитки, придбані в перші 24 години з початку продажу були доповнені фестивальним іменним бейджем з фото власника для доступу у VIP-зону з усіма перевагами особливих гостей та іншими приємностями від Sziget.

− Окрім основних кемпінг-пропозицій на місці, включаючи як тижневі, так і 5-денні квитки, всі, хто шукає більш комфортних рішень можуть забронювати собі місце в декількох покращених кемпінгах, або навіть зарезервувати облаштовані намети і набори для кемпінга, зробивши свою подорож до Угорщини легшою. На додаток до наметів зручним домом на час тижневої нон-стоп вечірки зможуть стати дерев’яні будиночки та облаштовані трейлери. Для тих, хто прибуде зі своїми власними автодомівками і для сімей, які хотіли б об’єднати сімейний відпочинок з фестивальною атмосферою, буде створена окрема кемпінг-зона, − розповідають організатори фестивалю.

Квитки фестиваль, а також додаткова інформація тут: www.szigetfestival.com.ua

0 #