Новини

80 на 20%: з 1 квітня змінять співвідношення плати за харчування в дитсадках Ужгорода (Доповнено)

23 Березня 2023 228

Із 1 квітня 2023 року плата за харчування дітей у дошкільних закладах Ужгорода сплачуватиметься у співвідношенні: 80% – батьки, 20% – з бюджету Ужгородської міської територіальної громади. Таке рішення підтримали на виконкомі міської ради вчора, 22 березня.

“Діти пільгових категорій, зокрема і діти із числа внутрішньо переміщених осіб, харчуватимуться за кошти міського бюджету, — пишуть в телеграм-каналі міськради, — тобто батьки не сплачуватимуть за їхнє харчування. За кошти міського бюджету харчуватимуться і діти учасників АТО, учасників бойових дій, діти військовослужбовців, які зараз захищають Україну”.

Наразі співвідношення становить 70% на 30%, — сказали Varosh у міськраді.

— Наше рішення зумовлене тим, що у багатьох містян діти вже не навчаються в садочках, а міський бюджет стосується всіх ужгородців, — пояснив Varosh заступник міського голови Василь Пинзеник. — Тому ми прийняли рішення, щоб батьки сплачували більшу суму за своїх дітей, які вчаться в садочках, так, як це зроблено в ряді міст України, наприклад, у Києві. І ми поступово будемо доводити цю суму до 100%, щоб батьки повністю сплачували за харчування своїх дітей, які вчаться в садочках.

Зі слів Василя Пинзеника, на такий показник міськрада планує вийти протягом півроку.

Varosh

Фото: 11.ua

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #