Новини

5 найнезвичайніших транспортних засобів, які можна придбати в Україні

29 Жовтня 2013 3 593

Потрібен велосипед з розливом пива, бойова розвідувально-дозорна машина чи болотохід? Цю та іншу "диво-техніку" можна знайти серед пропозицій українців на сайті оголошень Slando.

Українці продають безліч незвичайної техніки. Наприклад, складні електровелосипеди, кінні фаетони, бані або будинки на колесах, саморобні електромобілі, тепловози тощо. Проте є серед них дійсно неординарні транспортні засоби. Аналітики Slando склали топ-5 самих незвичайних:

Beer Bike – 55 000 грн. Beer Bike – це барна стійка на велосипеді. На ньому одночасно можуть їхати та пити пиво до 14 людей. 

Болотохід Rosa – 480 000 грн. Болотохід, він же всюдихід Rosa – легка машина для доставки людей та невеликих вантажів до важкодоступних місць.

БРДМ-2 – 135 000 грн. БРДМ-2 (Бойова Розвідувально-Дозорна Машина-2) на сьогодні знаходиться на озброєнні більш як 50 країн світу. Проте в Україні існують її цивільні варіації. Так, одну з машин, перероблену для мисливців та рибалок продають на Slando за $16 500.

Lotus Super Seven – 96 000 грн. В Україні налагодили випуск легендарних спортивних автомобілів компанії Lotus. Вперше Lotus Seven був представлений публіці в 1957 році як найдешевший спортивний автомобіль для використання у Британських клубних перегонах. Він отримав масу модифікацій та реплік. В Україні репліки цього легендарного авто збирають від $12 000.

Всюдихід амфібія Арго – 48 000 грн. Невеликий всюдихід може слугувати для найрізноманітніших потреб.

Наразі в базі сайту Slando зберігається більше 5,2 млн приватних оголошень від українських інтернет-користувачів. З них понад 500 тис. пропозицій припадає на розділ "Транспорт".

0 #