Новини

5 країн для туристів-вегетаріанців. Рейтинг

15 Жовтня 2013 1 521

Британське видання iWantSun назвало п'ять найкращих країн для туристів-вегетаріанців, пише Корреспондент.

Перша у списку Індія. Третина населення країни є вегетаріанцями. Вегетаріанське меню можна знайти по всій Індії: від досаї на півдні до супу дал на заході і вегетаріанських тайських страв. Вегетаріанські ресторани і страви часто відзначені зеленими кружальцями, і червоними – якщо вони невегетаріанські.

На другій сходинці рейтингу Нова Зеландія з її численними спеціальними ресторанами для вегетаріанців і веганів, а також великим вибором вегетаріанських страв у звичайних закладах. 

Третій – Таїланд. На перший погляд може здатися, що тайська кухня не надто й вегетаріанська – більшість страв у меню містять курку або свинину, проте просто запитайте, і гостинні тайці майже завжди зможуть приготувати для вас вегетаріанські версії страв, чи то пад тай, овочеве зелене каррі або том ям суп з грибами.

Італія – четверта. Кухня ніколи не перестає радувати навіть найбільш вибагливого їдця і тому це є прекрасним приводом для того, аби ця кухня була найпопулярнішою у світі. 

І на п’ятій сходинці – Греція. Хоча греки люблять м’ясо, вони також обожнюють овочі, і ви можете бути впевнені, що знайдете вегетаріанські страви у більшості меню. Чого тільки варта муссака з баклажанами, спанакопіта (пиріг з тіста філо зі шпинатом і фетою), сочевичний суп і долмадес (фаршировані виноградні листки).

0 #