Мода - Архів

Зимова казка від “Persona Grata” i “Propaganda Hair Studio”

2 Березня 2015 4 469

Наприкінці зими студія краси та салон хутра з Мукачева вирішили створити фотопроект, у якому показали всю красу якісного та вишуканого хутра у поєднанні з гармонійним макіяжем та стильними зачісками.

– Хотілося зробити щось оригінальне та нестандартне у вигляді зимової казки. А яка ж зима без хутра? Тому ми вирішили, що найкращим партнером у створенні цих образів буде “Persona Grata” та їхні чудові хутра. У цьому проекті ми хотіли показати креативні образи з незвичними зачісками та макіяжем, в поєднані з шубами, – каже стиліст-візажист салону краси "Propaganda Hair Studio" Дарія.

Салон хутра "Persona Grata" спеціалізується на якісних та вишуканих хутрових виробах з норки, каракуля, нутрії, лисиці, чорнобурки та ін. Тут можна придбати вироби з норки всесвітньо відомого бренду "TRENTO", що використовує сировину класу "platinum quality" та "burgundy quality" з європейських аукціонів (Kopenhagen Fur).

– Я завжди готова до креативних рішень та несподіваних експериментів. Більше того, дуже довіряю Даші, тому питання участі і фотопроекті для мене було вийнятково позитивним. У цьому фотопроекті ми вирішили представити найновіші моделі – 2015-2016 років, – розповідає власниця салону хутра Світлана.

У салоні можна пошити хутровий виріб за власним дазайном: розмір, довжина, стиль. Що ж до клієнтів, то це не лише мукачівці та закарпатці, а й шанувальники якісного хутра з усієї країни, а також Європи.

– При створенні образів я керувалася останніми тенденціями. Губи насичених кольорів – це сьогодні тренд усіх модних домів. Тому ми теж зробили на цьому акцент. Що ж до зачісок, то ми їх робили у різних стилях – комбінували реторо-хвилі, сучасні нарутки, коси та плетіння. Намагалися гармонійно поєднати усі найяскравіші модні тенденції. А завдяки хутру усі зі образи заграли по-новому. Тому результатом ми дуже задоволені, – каже Дарія.

У солону краси "Propaganda Hair Studio" вже є задуми й на весну. Тож шанувальникам креативних образів слід чекати на новий фотопроект вже незабаром.


Контакти:


Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #