Мода - Архів

У Well Dressed показали нову осінню колекцію суконь

2 Вересня 2013 4 918

У модному сторі вже сьогодні можна придбати жіночні та стильні сукні для повсякденного життя. Нам розповіли про бренди, які, зокрема, представлені у бутіку.

VESELA – одяг, що підкреслює природну жіночу красу. У моделях жіночність поєднана з розумінням щоденної активної діяльності сучасної жінки. Силуети суконь підходять до природної будови тіла і динамічного руху. VESELA – це природні та ультрасучасні тканини; кольори: індиго, трав’яний, помаранч; квіткові принти; жіночні силуети без зайвої сексуальності, плавні лінії; деталі актуальної моди сезону: коміри, довжина, фурнітура.Ідея і дизайн LANDLOPER породжені вулицями міста, там, де стиль і комфорт – нероздільні поняття. Шанувальники цього одягу завжди можуть вийти за рамки. Лініям притаманна монохромність кольорів, природність тканин та авангардні деталі.


Атрибути Mr.Stoychik – грубі шви, кишені на ґудзиках, просторі форми для руху, міцні тканини, природні кольори та принти. У цьому одязі складається враження, наче, ви на зйомках фільму.Марка Gol.Bol існує десять років. За цей час дизайнер Юлія Демидчук пошила більше 3 тисяч ексклюзивних речей. Авторський одяг був неодноразово представлений на численних показах, YardSale та фотосесіях.Придбати речі можна у Well Dressed Street Fashion Shop у ТЦ "Дастор" в Ужгороді, вул. Собранецька, 89, другий поверх або в ательє по вулиці Митна, 10. Телефон: 095 948 01 71.

Varosh

0 #