Мода - Архів

Travel to Space: проект Крімері Златкіної та Едвіна Кана

24 Грудня 2014 3 753

Фото, зачіски, одяг, стиль, аеропорт – усе це гармонійно поєдналося у проекті фотографині Крімері Златкіної та перукаря Едвіна Кана.

Локомотивом та автором ідеї була Крістіна. Саме вона згуртувала усіх друзів-колег навколо ідеї і ось що з цього вийшло.

– На фото виглядає все дуже просто та невимушено. Насправді ж сама організація зйомки була не з простих. Аеропорт – стратегічна точка і тому потрібно було отримати усі необхідні дозволи та дотриматися ряду вимог. Інше питання – величезна кількість людей, у кожного з яких свій робочий та життєвий графік. Але все ж нам вдалося організувати зйомку за тиждень, – каже Крімері.

– Нещодавно я створив колекцію зачісок  "Travel to Space". Ідея прийшла до мене дуже спонтанно. Саму ж колекцію я присвятив відкриттю свого нового салону (Ужгород, вул. Швабська). Презентував я її у нічного клубі Panorama. Тож за основу у фотопроекті я взяв саме ці зачіски, – розповідає Едвін.

Фотографиня каже, що довго йшла до цього проекту і хотіла спробувати чогось незвичного.

– Здивувати – це не головна моя мета. Я хотіла спробувати себе у чомусь іншому, ніж те, до чого я звикла. Оскільки, переважно я спеціалізуюся на сімейних та портретних зйомках. Сподіваюся, що мені вдалося показати те, наскільки різними та цікавими можуть бути люди, а також те, на що вони здатні. У моїх планах серія зйомок про різних людей – талановитих, передусім. Першим став Едвін, який, на мою думку, просто фантастично робить свою роботу. Також мені хотілося б подякувати магазину "Garcia" та, зокрема, Володимиру, за підтримку у проекті і за чудові образи, які він для нас підготував, – ділиться з нами Крімері.

За словами Едвіна, у проекті було багато приємних збігів. Наприклад, Крістіна не знала назви його колекції зачісок, але сама запропонувала провести зйомку саме в аеропорту. Тому, каже перукар, вийшло дуже знаково і гармонійно.

– У зачісках я використав чіткі та правильні лінії, які, можливо, не кожен наважиться носити у повсякденному житті. Хоча хлопці залишилися задоволеними і досі ходять саме з цими зачісками. (посміхається) Але я згоден, що вони подіумного типу. Такі колекції створюються не для того, аби показати не те, як майстер стриже у повсякденному житті, а на що насправді він здатен. Я дуже задоволений результатом нашого проекту. Чому я за нього взявся? Мені подобаються будь-які ініціативи, які корисні для особистісного росту: як мого, так і людей, що мене оточують. Мені б хотілося додати до цього світу ще трохи різноманіття і творчості. Плюс це для мене новий досвід та можливість попрацювати з новими людьми, – розповідає перукар.

Макіяж був теж чітко продуманий та доволі несподіваний.

– У цій зйомці були важливі усі деталі. Макіяж – теж. Я відштовхувалася, передусім, від загального образу. Хотілося підкреслити вилиці та надати образу довершеності. Ми з самого початку визначилися з тим, яким має бути кінцевий образ. А зачіски з чіткими та довершеними лініями вимагають такого самого макіяжу, – каже візажист Олександра Зінич.

За словами Едвіна Кана, все в проекті мало скластися саме так, як склалося. Хоча більшість учасників не були знайомі між собою. Утім, в процесі роботи усі подружилися і отримали величезне задоволення від зйомки та спілкування.

– Працювати було дуже цікаво, бо усі хлопці абсолютно різні. У кожного інша зовнішність, погляд, типаж, життєва історія. Але мені хотілося об’єднати якомога більше творчих та креативних людей навколо однієї ідеї. Створити якесь середовище. Далі нас ставатиме лише більше. (посміхається) Думаю, що спільними зусиллями нам вдалося реалізувати цей проект, – каже Крімері.


Стиль: Garcia
Зачіски: Едвін Кан
Мейк: Олександра Зінич
Ідея і фото: Крімері Златкіна
Моделі: Роман Січкар,  Дмитро Славик,  Дмитро Матюк, Андрій Шаповалов

Varosh

0 #