Мода - Архів

ТОП-7 закарпатських відео, що підкорили країну та YouTube

15 Квітня 2013 9 858

Колорит часто залишається поза кадром. Утім, на щастя, є моменти, що зафіксовані на плівці. Що ж до закарпатців, то їх вартувало б знімати щодня і щогодини. Про це зокрема й свідчить величезна кількість переглядів відео, що дотичні до нашого краю, людей, звичаїв та мови.

Отож, ТОП-7 найпопулярніших закарпатських відео на YouTube:

#1

Легендарна "Закарпатська стюардеса" перша за кількістю переглядів. Номер побачило 66 тисячі 715 користувачів.

#2

Колоритна жіночка, яка усіх переконує "ош дідо страшно кохав худобу і пив літру молока на динь" на другому щаблі з 49 тисячами 609 переглядами.

#3

Ролик з чолов’ягою, якому лише з другої спроби вдалося вийти через скляні двері супермаркету «Барва», вмить «розірвав» мережу. Сьогодні його побачило 38 тисяч 961 людей.

#4

На одному з рекламних постерів цьогорічного фестивалю «Червене вино», що проходив у Мукачеві, написали: «Іване, не пив ім нич!». Хто досі не знає звідки фраза – велкам до перегляду, бо 18 тисяч 447 користувачів вже бачили це.

#5

П’яте за популярністю, відео, що вийшло у новинах Нового каналу. У сюжеті йдеться про ромського хлопчака на ім’я Янукович. 12 тисяч 957 переглядів.

#6

Що не кажіть, а непересічна людина цей «Репер Йовжі». Як хлопцеві вдалося зняти відео, що стало справжнім «вірусом» у Мукачеві та Закарпатті, поки не відомо. Хай там як, а «мукачівський репер» зі своїм хітом «Се Мукачево, дєтка» займає шосту сходинку ТОПу із загальною кількістю переглядів – 7 тисячі 859.

#7

Замикає сімку закарпатський легінь, що не лише добре грає у футбол, а ще й ходить щотижня до церкви. Погодьтесь, це така рідкість. Саме про такого чоловіка, певно що, мріє кожна порядна дівчина. 7 тисячі 339 людини у цьому вже пересвідчилися.

Varosh.com.ua

Відео: YouTube

0 #