Мода - Архів

ТОП-10 найпопулярніших серіалів 90-их. Частина ІІ

25 Травня 2013 16 322

90-ті назавжди запам’ятаються крутими серіалами. Крутими – бо, якими б вони не були – це наше дитинство або юність, а отже ностальгія і приємні спогади.

Нещодавно ми публікували першу частину рейтингу. Вона спричинила чимало коментарів. Власне, зважаючи на них – друга частина найпопулярніших серіалів 90-их.

#1

Події американського драматичного серіалу "Твін Пікс" розгортаються у вигаданому містечку з тією ж назвою. Кожна серія сповнена сюрреалізмом та має глибоку мораль. Містика і таємничість – головні фішки фільму.

Кіно вперше з’явилося на екрані у 1990 році у США. До Росії та України дійшло дещо пізніше. Фільм складається з двох сезонів та 30 серій. Його автори – Девід Лінч та Марк Фрост. У головних ролях Кайл Маклахлен та Шеріл Лі. У серіалі використовується музика композитора Анджело Бадаламенті та співачки Джулі Круз.

#2

Фантастичний американський серіал "Квантовий стрибок" вийшов у світ в 1989 році. Він складається з 5 сезонів та 97 серій. Основа сюжету – теорія про те, що людина може подорожувати у часі.

Кіно створив Дональд Беллісаріо. У головних ролях Скотт Бакула (доктор Сем Беккіт) та Дін Стокуелл (його помічник).

#3

Британський комедійний телесеріал "Містер Бін" транслювався з 1990 по 1995 рік. Автор ідеї та виконавець головної ролі наївного незграби у твідовому піджаку – Ровен Аткінсон.

Якщо згадаєте, то у фільмі жодного разу не згадується імені головного героя. Лише один випадок, коли Бін показує паспорт – дає нам можливість побачити слово "Містер", замість імені. Кращий друг Біна – плюшевий ведмедик Тедді. За словами Ровена Аткінсона, під час зйомок фільмів використали 147 твідових костюмів.

#4

В ролях фантастично-детективної страшилки "Чи боїшся ти темряви?" Чарлі Хофхаймер, Грегорі Сміт, Джоанна Гарсіа та інші. Серіал складається з 6 сезонів та 92 серії.

В основі американсько-канадського телесеріалу – щотижнева зустріч підлітків біля вогнища, так званого "The Midnight Society". Вони щоразу розповідають нові та страшні історії.

#5

Французький серіал "Елен і друзі", "Элен и ребята" або "Hélène et les Garçons", як звучить в оригіналі, виходив на екрани з 1992 по 1994 роки. У головних ролях Елен Ролле та Патрік П’юдеба.

Культовий французький молодіжний серіал складався з 280 серій і транслювався у Франції, Бельгії, Швейцарії, Іспанії, Норвегії, Росії та інших країнах. Головних героїв у фільмі звали Ніколя, Ет’єн, Крістіан, Каті та Елен.

#6

Пілотна серія американського детективного серіалу "Коломбо" вийшла у світ ще у 1968 році. Серіал знімали у 1971-1978 роках, після – у 1989-2003. Головну роль у всі часи грав Пітер Фальк. Загалом вийшло 69 серій фільму.

Серіал, як для детективу, побудований досить незвично, адже глядач з самого початку знає, хто вбивця. Загадка лише у тому, як викриє його Коломбо. Більшість розслідувань детектив веде у Лос-Анджелесі.

Серіал отримав чимало нагород: Золотий глобус (1973), Краща чоловіча роль на ТБ, Кращий драматичний серіал, Золотий глобус (1974).

#7

Австрійський поліцейський кримінально-детективний серіал "Комісар Рекс" нараховує аж 175 серій і 16 сезонів. Власне, сам Рекс – штатний співробітник Віденської кримінальної поліції у відділі розслідування вбивств і є головним героєм кіно. У різні роки його грали різні німецькі вівчарки на прізвиська Батлер, Генрі, Нік та Ачі.

Серіал уперше вийшов у 1994 році. Отримав безліч премій у понад 50 країнах світу. До слова, у фільмі кілька разів злочинцями є українці.

#8

Пам’ятаєте ці імена: Жюстін, Жером, Аннет, Франсуа, Ізабель та Люк? Французькі "Перші поцілунки" налічували, не багато – не мало – 319 серій і виходили на екранах у середині 90-их.

Любов, розчарування, поцілунки, романтика – навколо цього закручений увесь фільм. Кумедні події, що трапляються з головними героями лише згуртовують їх та роблять їхнє життя цікавішим.

#9

Головні ролі в американській комедії-детективі "Детективне агентство "Місячне сяйво" зіграли Брюс Вілліс та Сібілл Шеперд. Серіал склався з 66 серій і транслювався у 1985-1989 роках.

Що цікаво – Брюса Вілліса обрали на роль з-поміж 2 000 акторів. У кінцевому підсумку він був номінований на 16 премій Еммі.

#10

Мильна опера "Sunset Beach" не відпускала глядача майже півжиття, а саме – 755 серій. Продюсером фільму був Аарон Спеллінг і компанія. Основа сюжету – життя людей з Сансет Біч, що у Каліфорнії.

Серіал був найдорожчою мильною денною оперою свого часу. Утім, через падіння рейтингу, проект закрили у 1999 році.

Varosh.com.ua, фото з мережі

0 #