Мода - Архів

Романтичні побачення знову в моді

16 Липня 2013 5 525

Зі слів закарпатців очевидно, що за останні кілька років ідеї з оригінальними побаченнями поступово мігрують з телепроектів чи реаліті-шоу в буденне життя людей, насичуючи його емоціями. І певна річ – справа не у впливі ТБ, а радше у специфіці відносини між людьми, точніше чоловіком та жінкою.

Не знаємо, чи бачили ви фільм «40 днів та 40 ночей» з Джошем Харттнетом, але в ньому є дуже красномовні фрагменти на нашу тему. 

Після розлуки зі своєю дівчиною головний герой переживає специфічні проблеми на любовному фронті (які саме – дізнаєтесь з фільму, у нашому випадку це не так важливо, зазначимо, що вони – сексуального характеру) та дає обітницю не займатися сексом протягом 40 діб – 40 днів і 40 ночей.

Але ось халепа: у публічній пральні він знайомиться з дуже милою дівчиною Ерікою і… у них зав’язується особлива історія. Звісно, з романтичними побаченнями.

Одне з перших – подорож містом в маршрутному автобусі. На перший погляд – дуже незвично, адже хоч автобуси у американському мегаполісі куди зручніші за наші маршрутки, але в них також буває тиснява і трапляються унікальні персонажі.

Але як аргументував один з друзів Джоша у фільмі, якщо ти хочеш просто переспати з дівчиною, ти запрошуєш її в ресторан, або можливо кіно, але коли у тебе до неї особливі почуття та наміри, то… кличеш кататися містом на рейсовому автобусі.

Саме романтичні побачення стали «ліками» для Джоша та запорукою того, що фільм закінчується хепіендом)

За словами Олени Яреми, яка очолює студію елегантних свят «Родзинка», закарпатцям також до вподоби схожий креатив та експерименти з романтикою.

Ускладнення зазвичай в іншому – наважитися запросити другу половинку на таке побачення.

Агенція Олени спеціалізується на романтичних побаченням на Закарпатті. Її засновниця не приховує і особисті мотиви (жартома), мовляв, якщо ніяк не дочекаюся сама романтичного побачення, то допоможу з цим іншим.

Аби уникнути банальних порад чи ідей, ми вирішили піти персоніфікованим шляхом: за наводкою та допомогою Олени поспілкувалися з кількома закарпатськими парами, які пережили особливі романтичні побачення в особливих місцях від «Родзинки».

Вийшов дуже несподіваний список з купою емоцій – 5 особливих місць для романтичного побачення.

Про нього вже незабаром на Varosh…

0 #