Мода - Архів

Oleshchuk – з українським духом у кожній вишиванці

7 Вересня 2015 5 966

"Кожна вишиванка має бути наповнена українським духом, інакше, яка цінність від шматка тканини обшитого нитками", – каже Галина Олещук, засновниця однойменного бренду, яка вже більше п’яти років створює особливий національний одяг для українців.

І направду є речі особливі, які бережеш, без яких не уявляєш свята та в яких відчуваєш потужну енергетику. Відомий львівський бренд ексклюзивних вишиванок ручної роботи створює саме такі вишиванки. В них бездоганна якість поєднана з ексклюзивністю кожної моделі. А давні традиції українського народу міцно переплетені з сучасністю. Стильно, елегантно, вишукано, неповторно – усе це про вишиванки від бренду "Oleshchuk".

У крамницях бренду у Львові та Києві, а також в онлайн-магазині можна знайти жіночі та чоловічі вишиванки, вишиті сукні, українські строї та аксесуари до них.

– Наші основні переваги у тому, що ми – українські виробники, самі розробляємо дизайн та шиємо. Гарантуємо ексклюзивність, ручну роботу, натуральні матеріали та високу якість вишиванок. У нас замовляють готові вироби або під замовлення. Але й часто буває, що люди звертаються з проханням пошити їм вишиванку, яку вони вже десь бачили. Крім уже розроблених орнаментів, ми можемо створити нові вишиванки за індивідуальними замовленнями та побажаннями клієнта. На кожну вишиванку ми маємо авторські права, що захищені відповідними патентами, – кажуть засновники бренду.

Щороку бренд пропонує своїм шанувальникам нові колекції дизайнерських вишиванок, котрі вирізняються своєю елегантністю, витонченістю та складними техніками виконання.

– Вподобання покупців за останній час, звісно, змінилися. Вони стали більш вибагливими. Тепер цікавляться вишиванками, які виконані не лише хрестиком, але й іншими техніками: колодками, довбаним, набируванням. Всіма цими техніками володіють та вишивають наші майстрині. Крій вишиванок цікавить як старовинний, так і сучасний, кольори вишивки традиційні – ті, які притаманні певному регіону. Тканини цікавлять, щоб були не синтетичні – бавовна, льон. На щастя, зараз значно більший вибір полотна, ніж був колись. Ми використовуємо у своїй роботі якісні натуральні полотна як вітчизняного, так і закордонного виробництва, – розповідають у майстерні.

За п’ять років активної роботи на ринку майстрині бренду "Oleshchuk" створили понад 500 вишиванок для клієнтів з України, Чехії, Англії, Німеччини, США, Канади, Швейцарії, Бразилії та інших країн.

– Наш магазин у Києві відкрився зовсім нещодавно (15 липня цього року), звісно сподіваємось на відкриття нових магазинів і в інших містах, але на даний момент завжди можна замовити вишиванку у нашому інтернет магазині. Що ж до замовлень, то наразі, їх найбільше з Києва та Львова, часто замовляють з Харкова, Дніпропетровська та Одеси, – кажуть у крамниці.


Контакти:


Varosh

0 #