Мода - Архів

Mopis: маленька казка, на яку заслуговує кожна наречена

5 Серпня 2015 2 754

Не так давно жила собі дівчинка. Жила вона не в замку, а у звичайній квартирі. Та було у ній те, що не можуть загасити роки і заховати комірчини пам’яті - її мрія. Гортаючи сторінки казок, вона із захопленням чекала моменту, коли з’явиться добра чаклунка і все встане на свої місця: ганчір'я перетвориться на прекрасну сукню, зазвучать фанфари і закохані зустрінуться, щоб вже ніколи не розлучатись.

Часи, коли кохання жило на сторінках, позаду, справжнє ж кохання зустрічаєш у реальному житті. Зустрічаєш того, кому довіряєш своє все, з ким ділиш радості і печалі, з ким, власне, перетворилось на спільне і очікуєш, що все буде так, як у старій запиленій книжці, з якої і народився образ ідеального свята.

Звучить лірично і солодко, та саме такі на смак мрії у реальності.

– Mopis – це сучасна "хресна мама", яка готова творити і експерементувати заради своїх наречених. Наче феї, вона перетворює верхівки гір, дахи будинків, ліси, парки та підземелля у майданчики для найкрасивіших свят. Х-фактор успішного весілля від Mopis у тому, що кожна деталь – важлива. Спілкуючись з нареченими, ми відшуковуюємо найтонші нюанси, втілення яких теплим спогадом грітиме серце довгі роки, – кажуть у компанії.

Коли наречена обирає Mopis, окрім професійної команди вона отримує друзів, які будуть поруч на кожному етапі підготовки, відстоюватимуть її позицію і радитимуть тільки найкраще.

– Оживають сучасні казки по-різному. Бувають вони, як туманні світанки, незамислуваті бранчі, легкі обіди і вишукані вечері. Це маленькі рамки для великих можливостей, щоб втілити мрію. Знайшовши кохання – не зволікай. Адже найкраще свято – це свято для себе, яке можемо втілити у життя ми, – розповідають у Mopis.

Varosh

0 #