Мода - Архів

“make me warm”: як зробити собі тепло

5 Листопада 2013 5 557

Зовсім небагато часу залишилося до зими, а це означає, що починається етап "зимових покупок" – чобітків, курток, шапок, шарфів і рукавичок.

Проте далеко не кожен вибагливий покупець може задовольнитися тим вибором, котрий пропонують йому магазини. Саме на те, аби допомогти охочим утеплитися на зиму, спрямований молодий ужгородський бренд "make me warm". Він пропонує поки що не надто широкий вибір шарфів, шапок, шкарпеток, родзинкою яких є те, що вони зв’язані власноруч із якісної пряжі. До того ж, всі речі створюються в одному екземплярі, щоб кожен, хто їх придбає, мав змогу насолодитися не тільки красою та теплом, але й унікальністю.

Засновниками і генераторами ідей є Катя Брижань та Маріан Логойда. "Ми завжди працюємо разом – так склалося, що ми – ідеальні партнери. У випадку з "make me warm" це вкотре підтвердилося – задум виник майже одночасно у обох, подальшу стратегію розробили з легкістю. Здається, ця ідея завжди була всередині нас, та викристалізувалася тільки зараз", – розповідає Маріан.

Молоді люди згадують, що завжди хотіли мати щось своє – проект, де можна було б працювати разом, ні від кого не залежати, продукувати красу та естетику і мати з того дохід. Ідея остаточно сформувалась тоді, коли кілька друзів Маріана й Каті зізналися, що не можуть знайти ані шапки, ані шарфа такого, якого їм хочеться.

"Моя мама чудово в’яже, тому в мене постійно були оригінальні і стильні зимові аксесуари. А от тільки нещодавно ми подумали про те, що носити такі речі маю право не лише я", – ділиться Катя. Дівчина зазначає, що "make me warm" дає можливість клієнтові не тільки придбати річ, котра є в наявності, але й замовити її. "Ми зв’яжемо все, що захоче клієнт, окрім, звісно, відвертого несмаку, бо ж творимо винятково красу", – з посмішкою додає Маріан. До речі, створенням речей займається мама Каті, а також кілька знайомих, котрі гарно і швидко в’яжуть. Дещо в’яже і Катя, вбиваючи цим одразу двох зайців: і сама розслабляється, і красу створює.

Щодо цін на вироби від "make me warm", то вони дуже демократичні. "Ми дуже виважено підійшли до питання цін на наші речі. Перед тим, як оцінити якусь шапку чи шарф, ми пройшлися магазинами і дослідили вартість схожого виробу. Ціни на наші шапки, шарфи чи рукавички такі ж (а інколи й дешевші), аніж у магазинах. Ми розуміємо, що 150 гривень за шапочку ручної роботи – це досить дешево, однак хочемо, щоб більшість людей все ж мали змогу собі це дозволити", – коментують Маріан і Катя.

Серед речей "make me warm" шарфи-снуди, шарфи-хомути, шапки, котрі трансформуються у два фасони, чохли на телефони, шкарпетки. Зовсім скоро з’являться рукавички і чохли для ноутбуків та планшетів. Маріан і Катя поділилися хорошою звісткою: готується нова колекція під назвою "make me christmas", котра потішить клієнтів не тільки шкарпетками й рукавичками, але й милими інтер’єрними деталями. Одним словом, асортимент подарунків близьким до різдвяно-новорічних свят трішки розшириться.

"Ми – естети. І дбаємо про те, аби людям було тепло в наших речах. А тому виходить, що «make me warm» – це симбіоз краси і тепла, з котрим найлютішу зиму пережити не проблема", – каже Катя.

"make me warm" – зовсім юний бренд, а тому поки що подивитися і замовити речі можна тільки в мережі. Проте це лише початок, у планах – вивести магазин і в офф-лайн.

Замовити речі можна за телефоном 0958681321 або тут, тут і тут. А також у facebook.

Varosh

Фото: Маріан Логойда

0 #