Мода - Архів

MAGICAL: нова колекція від Roksolana Novak для цьогорічних випускниць

7 Травня 2018 3 050

Зіткана з любові, світла, ніжності і легкості, – так характеризує свою цьогорічну весняно-літню колекцію дизайнер Роксолана Новак. Дивовижним чином цьому відомому в Україні бренду вдається щоразу дивувати своїх шанувальників неповторними образами, незвичними ракурсами та новими акцентами. От і цього разу – колекція «MAGICAL» дихнула на глядачів квітковими ароматами, закружляла віхолою рожевих пелюсток, зачарувала загадковим мереживним серпанком. Такими побачила майстриня цьогорічних випускниць. І не помилилася – «магічна» колекція виявилася вибуховою. До душі юним красуням припала ніжна світанкова пастель барвистих витворів.

Нова колекція бренду «Roksolana Novak» відповідає найактуальнішим світовим тенденціям коктейльних суконь. Прозора євросітка, легкі латексні паєтки, оздоби зі страусиного пір’я надали сукням ефекту легкості і летючості. Мереживо сплітається у флористичні орнаменти з квітами, листям, гілками.

Технічно сукні сконструйовані бездоганно і роблять дівочий стан ще більш витонченим. Тканини немов течуть по тілу, підкреслюючи вигини, спадають додолу невагомим променистим водограєм.

Незважаючи на те, що майже уся колекція «МAGICAL» розкуплена, майстрині салону дошивають сукні на замовлення. Це не буде стовідсоткова копія попередньої моделі, бо кожна з них виготовляється у єдиному екземплярі. Тож варто скористатися унікальною можливістю особисто поспілкуватися з дизайнером, висловити свої побажання, отримати консультацію та стати володаркою тільки єдиної неповторної випускної сукні. Поспішайте – часу до урочистих святкувань залишається зовсім обмаль.

Втім, колекція побудована так, що і дорослі красуні знайдуть для себе варіант для урочистої події. Роксолана Новак переконує, що для кожної жінки є сукня, яка казковим чином перетворить її на королеву. Витончені, романтичні, граційні сукні приховують у собі диво і загадку.На правах реклами

Фото: Сергій Мазур

0 #