Мода - Архів

“Піон”: квіткові прикраси від Нелі Жулканич

21 Жовтня 2015 5 329

21-річна ужгородка Неля Жулканич нещодавно отримала диплом магістра з економіки і, у той самий час, є відомою майстринею з виготовлення прикрас. Нам дівчина розповіла з чого почалося її захоплення та чому саме квіти основа її прикрас. Далі пряма мова.

Всі дивуються, коли чують, що я економіст, а займаюся такими творчими справами. Як на мене, то людина має бути творча у всьому, і в економічних питаннях зокрема. Моє захоплення – створення незвичайних прикрас із справжніми квітами. У соціальних мережах мене можна знайти під ім’ям "Неля Піон" – це моя улюблена квітка.

Вперше про прикраси зі справжніми квітами я дізналася, коли коханий мені подарував кулон із крихітною трояндою. Я була в захваті. Можна сказати, що з цього все почалося. Далі була підтримка рідних, і "пішло-поїхало". Першу свою спробу виготовити хоч щось подібне на прикрасу я зробила у листопаді минулого року.

Мене завжди приваблювала ідея виготовлення чогось своїми руками. Тому я не дивуюся, що знайшла для себе таку реалізацію своїх вмінь і навичок. Я дуже люблю квіти, напевно, як і кожна дівчина, тому щаслива, що зуміла навчитися зберігати їхню красу і неповторність на довгі роки. Мені приємно, коли знаходяться шанувальники моїх робіт. Я вдячна всім клієнтам за щирі посмішки і цікавість в очах – це додає мені сил, ідей та натхнення.

Процес виготовлення прикраси досить клопіткий, потрібно багато часу, терпіння і бажання, аби створити щось незвичайне. Все починається з ідеї, наступний етап – сушка квітів (матеріалу), далі заливка, шліфовка, поліровка, кріплення, ну і найприємніший момент – можливість побачити і оцінити всю виконану роботу. Іноді процес виготовлення однієї прикраси може тривати до 2-3 тижнів.

В моєму арсеналі є безліч квітів і кожна з них чарівна по-своєму, але найприємнішою є робота з трояндами. Мені здається, що в них щось магічне.

Нещодавно я відкрила для себе ще одну цікаву, нестандартну і прекрасну техніку створення прикрас – це мініатюрна вишивка. Дуже оригінально виглядають прикраси із крихітними вишитими квітковими композиціями.

Мої роботи знайшли свій дім у чудовому магазині "Квіткарня", що на вулиці Швабській (навпроти "Альфа Банку"). Там їх можна приміряти, розгледіти і придбати. Також, я намагаюся, коли є можливість, брати участь у різноманітних фестивалях, ярмарках та виставках.

Varosh

0 #