Мода - Архів

Італійська якість та французький шарм: новий салон весільних суконь та білизни у Мукачеві

11 Вересня 2013 7 592

У місті відкрили новий бутік французького весільного вбрання та вишуканої італійської білизни. Зробили це дві жінки, дві Катерини і тому його назва абсолютно відповідна – "Catherine".

З інтернет-магазином Pretty Woman ми вже вас знайомили, відтепер же придбати елегантну білизну можна буде не лише онлайн, а й у реальному магазині.– Я вирішила відкрити реальний салон, бо не змогла відмовити собі у бажанні поділитися можливістю – побачити, відчути та отримати задоволення від прекрасного іншим жінкам. Насправді, чим ближче ми до клієнта, тим краще робимо свою роботу. Так завжди є можливість зрозуміти очікування людини, задовольнити усі її бажання. Мені б хотілося внести у життя кожної жінки красу і ніжність – адже день і ніч ми починаємо саме з білизни. Здавалося б тонкий момент – вдяглася у достойний комплект – настрій супер і день відмінний. Усе взаємопов’язано у житті: сприйняття себе й сприйняття нас оточуючим світом, – каже власниця відділу білизни Катерина Кобріна.Партнер Катерини у весільному бізнесі вже не перший рік і має досвід не лише у підборі весільного вбрання, а й у декорі та ін.– У весільному бізнесі я досить давно: займалася як сукнями, так і декором. Ми працювали під брендом "Меріем", власне, так раніше і називався магазин, у якому ми працюємо сьогодні. Але потім – у січні – я почала працювати з французьким брендом весільного вбрання преміум-класу – Етьєн Леруа.

З Катериною ми познайомилися нещодавно і вирішили працювати разом. Так з’явився новий салон весільної моди та білизни "Catherine". Усе трапилося випадково і спонтанно, але я вважаю, що симбіоз італійської білизни та французьких весільних суконь – просто бездоганний, – каже власниця відділу весільного вбрання Катерина Пірова.Сьогодні у салоні "Catherine" жінки вже можуть знайти класичні моделі жіночої білизни, весільні колекції, передпостільну білизну, корсетну білизну. Також вже незабаром з’явиться осіння фешн-колекція, так звана, кольорова білизна.Концепція магазину – якість на 1-му місці. Власниці "Catherine" відбирають колекції та моделі з позиції "що б я носила сама" та працюють лише з першими особами, тому і ціни у салоні оптимальні.


– Ми вже ввели систему клубних карт, за якою діє накопичувальна знижка для клієнта, а також різні приємні сюрпризи від нас. Наш пріоритет – індивідуальний підхід до кожної людини, ми можемо підібрати для кожної жінки те, що їй потрібне насправді, – каже Катерина Кобріна.Varosh

Фото: Рома Кайман

0 #