Мода - Архів

Хенд-мейд косметика: мода на еко-догляд за тілом

23 Грудня 2013 4 790

Ужгородка Катя вже два роки виготовляє екологічно чисте мило, бальзами для губ, шампуні, скраби та інше. Каже, що ця косметика та засоби гігієни особливо цінні тим, що не тестуються та тваринах. Також важливо те, що усе це виготовлено з органіки, що у свою чергу, значно краще впливає на шкіру та її вигляд. Далі пряма мова.


Я виготовляю мило вже 2 роки. Почала цим займатися тоді, коли зацікавилася натуральною косметикою. Адже головна її особливість – це те, що вона не тестується на тваринах та виготовляється з натуральних інгредієнтів. Купувати її досить дорого, насправді. Значно дешевше зробити власноруч.

Окрім мила, я роблю бальзами для губ, шапмуні, скраби та олійки для зняття макіяжу. Деякі рецепти беру з інтернету, інше – вигадую сама, імпровізую. Сировину також переважно замовляю через інтернет, щось в аптеці купую, щось з домашніх продуктів виготовляю, наприклад, кавову гущу чи сухофрукти.

Моє найулюбленіше мило називається "Айсберг", воно синього кольору, має свіжі запахи м’яти та евкаліпту.

Мило виготовлене у домашніх умовах дуже відрізняється від того, що ми купуємо у магазинах. Воно не таке агресивне. Магазинне виготовляється з лугів та жорстких компонентів і через якийсь час починає тріскатись, домашнє – ніколи. Воно більш ніжне та зволожуюче.

Для того, аби виготовляти мило вдома, не потрібно мати якогось спеціального устаткування. Повністю підійдуть звичайні каструльки. Єдине, що у мене є особливого – це терези для зважування компонентів.

Я намагаюся не використовувати неоргінічну косметику. Практично усім забезпечую себе сама. Утім, поки що не можу відмовитися від декоративної з магазинів.

В Ужгороді напрямок еко-косметики та засобів особистої гігієни починає розвиватися. Багато людей цікавляться, питають, пробують, хоча, звісно, більшість – не розуміє навіщо це і у чому суть. Що ж до вартості, то органічна косметика не є дорожчою за магазинну, а подекуди і дешевша. Ціни коливаються від 20 до 50 гривень.

Жодного разу ні у мене, ні у моїх рідних та друзів не виникало ніяких подразнень від моїх виробів. Тому побічних ефектів від їхнього використання немає.


Продукцію від Каті можна замовити у неї особисто через сторінку у соціальній мережі та у магазині Live-комфортно в Ужгороді. 

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #