Мода - Архів

GolBol – локальний бренд одягу, який хочеться купувати

3 Березня 2013 4 143

Марка одягу та аксесуарів GolBol, яку уособлює молода ужгородська дизайнерка Юля Демидчук, існує вже три роки. За цей час, авторський одяг був неодноразово представлений на численних показах, YardSale та фотосесіях. Нам Юля розповіла про особливості закарпатського ринку та амбітні плани.

– Як ти розповсюджуєш свій одяг, скільки його відшиваєш та де його можна купити?

– Щотижня я створюю щонайменше п’ять одиниць одягу, який можна придбати в магазині WellDressed, який спеціалізується на продажі українських брендів. Поява такої крамниці в Ужгороді дала мені можливість вийти безпосередньо на свою цільову аудиторію, що дуже приємно. Для мене це стало хорошим поштовхом до більш активної діяльності. Наразі ціни на мої речі – трохи вищі за собівартість, я не люблю акумулювати готові вироби, для мене важливо, щоб одяг продавався швидко, тому коштують речі GolBol доволі помірно.

 

– Що стосується індивідуального пошиву, наскільки часто до тебе звертаються саме як до дизайнера, а не як до кравчині?

– Все дуже індивідуально, хтось приходить з купою фотографій з журналів і хоче точну копію дизайнерських суконь. Однак, якась частина все ж довіряє мені створення авторського вбрання, підбір тканини та силуету. Звісно, така форма співпраці мені імпонує набагато більше. Ця культура у місті поки перебуває у зародковій стадії.

Дизайнерів у нас вкрай мало, адже цьому в Закарпатті ніде не вчать. Я певний час жила та працювала в Києві, набралася там безцінного досвіду, який намагаюся реалізовувати тут. Втім, є й ще одна обставина – обмаль місць та заходів, на які можна вдягати яскраві та помітні речі, тож мені іноді доводиться не лише розробляти дизайн, а й думати, куди людина зможе в цьому піти.

 

– Чого тобі бракує в Ужгороді для того, щоб розправити крила повною мірою?

– Бракує власного творчого простору. Однак, я планую нарешті наважитися на відкриття власної дизайн-студії, де можна буде напряму купувати мій одяг. Там буде і невеличкий шоурум, де будуть представлені готові речі та аксесуари. В майбутньому мені було б цікаво створювати одяг і для чоловіків.

Вікторія Рижова, спеціально для Varosh.com.ua

Фото: Микола Романовський 

0 #