Мода - Архів

By Paprika Italia: як італійський бренд оселився в Ужгороді

27 Травня 2013 9 144

Для закарпатців "паприка" – особливе слово. Куди ж без неї? Утім, далі мова йтиме про іншу "paprika" – ту, що пов’язана з якісними тканинами, дизайном та модою.

Магазин італійського жіночого одягу by PAPRIKA Italia з’явився у місті кілька тижнів тому, але вже знайшов своїх друзів, клієнтів та шанувальників. PAPRIKA — свіжість і простота в одязі та житті, малює неповторний стиль елегантною і строгою мовою італійської моди.

– Я дуже довго шукала місце для магазину, мені хотілося, аби він був у серці міста. В Ужгороді досить важко знайти маленьке та затишне приміщення, нам не потрібна була площа у 100-200 квадратних метрів. Майже рік ми шукали його і нарешті знайшли, – розповідає власниця ужгородського бутика Євгенія.

Вона каже, що тут абсолютно збережено італійський дух бренду. Усе, від вішаків до кольору шторок у примірочних – таке саме, як у самому серці Італії – Сан-Маріно.

– Перш за все, ми звертаємо увагу наших жінок на те, що це дуже якісні тканини і матерівли, що увесь одяг, сумки і головні убори розроблені та пошиті в Італії. Колекції з’являються традиційно чотири рази на рік і одразу потрапляють до усіх магазинів мережі.

Євгенія переконує, що компанія by PAPRIKA Italia – це справжнє втілення італійської моди та смаку, символ сучасної жіночності.

– Це одяг для жінок від 25 років. Тих, які люблять комфорт та красу в одязі понад усе. Звісно, у нас є чимало моделей і для дівчат з 17 років, тому вікових обмежень ми не ставимо. Жінки, котрим за 50 – теж знайдуть у нас щось, що буде їм до смаку. Особливість цього бренду, зрештою, як і всіх італійських, це невелика кількість спідниць. Так склалось історично, що італійки їх не надто шанують. Хоча, прекрасні сукні PAPRIKA сконцентровані у класичній лінії. Вони хочуть донести до всієї Європи та Азії саме стиль італійських жінок, які є часто законодавцями моди, – веде Євгенія.

Одяг та аксесуари бренду створені зі справжньою пристрастю, якістю та елегантністю.

– Хоча, ми й не встигли зробити рекламної компанії перед відкриттям, у перший же день у нас був аншлаг. Власне, тоді ми й побачили, яким є наш покупець. До речі, на саме відкриття до нас приїздили італійці, у тому числі, й власник by PAPRIKA.

Сьогодні у магазині можна знайти як весняну, так і літню колекцію: комфортні футболки, повсякденні джинси, легкі сорочки та вишукані сукні.

– Я довго обирала бренд, шукала, вела переговори, але великі бренди потребують відповідних площ, великої густоти населення та інвестицій. Zara, до прикладу, по франчайзингу абсолютно не працює. Тому я обирала серед брендів, які більш адаптовані до української моди, тому що жінки люблять одягатися яскраво і ексклюзивно, а італійська мода дає їм цю можливість. Головне, на що я звертала увагу, – аби одяг був справді якісний та гарний. Я зупинилася на by PAPRIKA Italia, бо мені сподобалися і їхні речі, і концепція, яку вони доносять до людей, визначення стилю, вибору комбінацій і деталей. Кожна річ, кожна деталь та шов – ретельно продумані, – каже Євгенія та запрошує закарпатців за нагоди додати трохи "перцю" до свого гардеробу.

Varosh.com.ua

Фото: Андрій Кирилюк

0 #