Мода - Архів

Baby Shower: особливе свято під час вагітності

3 Червня 2015 4 671

У світі набувають усе більшої популярності вечірки або ж просто посиденьки під назвою "Baby Shower". Тут головна мета у тому, аби створити незабутнє свято для вагітної жінки – подруги, сестри, колеги.

За принципом підготовки таке свято схоже на дівич-вечір. Подруги самі готують сюрприз, у той час, як вагітна навіть не підозрює, що потрапить не просто до кав’ярні чи ресторану з подругами, а опиниться на справжнісінькому святі "Baby Shower".

На Закарпатті впровадженням цієї західної ідеї займається відомий в області декоратор з майже 10-річним досвідом роботи  – Руслана Шеверя. Саме студія, яку вона очолює – "Ruslana Decor", і займається організацією таких незвичних, але неймовірно приємних свят. Далі – пряма мова.


Вагітність – це час, коли кожна жінка відчуває себе особливою, адже в ній тепер б’ється не одне серденько, а два, а в деяких випадках й більше…

В цей прекрасний період хочеться закарбувати якнайбільше приємних моментів та спогадів. Baby Shower – це чудова можливість створити їх.

Сьогодні baby shower надзвичайно популярний в США та Європі, але в нашій країні поки не набув достатньої популярності. Ми звикли слідкувати за новинками і найкращі з них починаємо впроваджувати у нас, тому і baby shower не виключення.  Це свято – хороша нагода привітати майбутню матусю з появою її маленького дива, і "облити" її подарунками, які будуть корисними, як для малюка, так і для неї самої (буквально з англ. м. baby shower – дитячий душ). Головне, що потрібно пам’ятати – це те, що майбутня мама повинна бути звільнена від будь-яких обов’язків щодо організації цього свята, а найкраще – це коли рідні та друзі влаштують сюрприз! Це буде своєрідний дівич-вечір, лише приводом буде народження малюка, а не весілля.

Проводити таке свято можна будь-де: дім рідних або подруг, навіть дім героїні, також його можна проводити на нейтральній території – кафе, ресторан, природа. В будь-якому випадку, друзі запрошують туди майбутню матусю так, щоб вона ні про що не здогадалася. Зазвичай за організацію такого свята відповідають подруги, мама або сестри, або ж всі разом.

Чому ми радимо проводити таке свято? В першу чергу тому, що після народження малятка в молодої мами буде менше часу для друзів і вся її увага буде концентруватися на малюку, а по-друге – це прекрасна нагода, подарувати незабутні спогади як матусі, так і собі. Адже це так приємно дарувати іншим радість!

Бажаєте організувати подібне свято? Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам зробити цей день по-справжньому неповторним! Пам’ятайте, що речі закінчуються, а спогади залишаться назавжди!


Контакти:


Varosh

Фото: Олександр Радиш

0 #