Місця

“Voronin” – костюм, що приносить удачу

11 Квітня 2016 6 482

Чотири роки поспіль закарпатський салон-магазин "Voronin" очолює рейтинг найуспішніших регіональних філій бренду по всій Україні. Власникам магазину вдається не просто стильно і вишукано вдягати чоловіків, слідкувати за останніми модними тенденціями, уміти їх передбачати, забезпечувати клієнтів усім спектром розмірів і фасонів, але й утілити загальну концепцію Модного Дому "Voronin" – робити людей кращими. У найширшому розумінні.

Як це – нам пояснили власники, подружжя Марія та Володимир Мельничини, з якими "Varosh" поспілкувався відразу після відкриття в Ужгороді оновленого стильного салону-магазину. Далі – пряма мова. 


Історія


Ми розпочали роботу з брендом "Voronin" 31 травня 2000 року. Перший магазин з’явився за адресою Швабська, 34. До цього мали підприємницький досвід, але у сфері, абсолютно далекій від моди і одягу – ресторанному бізнесі. Тим не менше, хотілося спробувати щось нове. Сконтактували з менеджером "Voronin" у Києві, що відповідав за регіони, розробили маркетингове дослідження, виконали всі умови, отримали добро, підібрали приміщення і взялися до роботи.

На перших порах було дуже важко. Не мали навіть з ким порадитися, бо жодного фірмового магазину чоловічого одягу на той час в Закарпатті не було – всі одягалися на ринку. Вчилися і росли разом зі своїми клієнтами. І поступово, крок за кроком дійшли до тієї планки, яку задав Михайло Воронін. А він, як відомо, був не тільки неперевершеним кутюр’є, а й людиною тонкого смаку, широких поглядів на життя, філософом і мудрецем.


Про місію


Наше завдання – не просто підібрати чоловіку досконалий костюм, а зробити так, щоб клієнт відчув його, злився з ним, навчився носити, переосмислив себе, випромінював шарм. Сьогодні костюм від "Voronin" – більше, ніж одяг, це стиль життя, знак приналежності до особливого товариства.

Підбираючи костюм, ми беремо на себе відповідальність виховувати смак, прививати стиль. І так приємно спостерігати за цими метаморфозами. Отримуємо неймовірне задоволення від споглядання того, як хлопчики перетворюються на мужчин, прості чоловіки – на джентльменів. До речі, "Voronin" перший на Закарпатті представив смокінги, і тепер наші клієнти вільно орієнтуються, на яких подіях такий елемент гардеробу доречний і як його носити.


"Voronin" – означає якість


Модний Дім "Voronin" – лідер серед підприємств з пошиву високоякісного чоловічого одягу. Торгова мережа представлена у більш ніж 80 фірмових магазинах по всьому світу, в тому числі, і в Україні.

Модний Дім випускає 4 торгові марки:

Вироби Модного Дому виконані із трендових тканин провідних текстильних виробників світу. Вся продукція проходить спеціалізовану екологічну систему очистки.


У ногу з часом і світовими тенденціями


На Закарпатті представлені 2 магазини-салони "Voronin". В Ужгороді магазин переїхав у нове просторе приміщення поряд із колишнім і тепер знаходиться по вул. Мукачівській 69/а , у Мукачеві – по вул. Я. Мудрого, 52/1.

Завітавши у "Voronin", ви потрапите не просто в місце, де продається чоловічий одяг, а опинитеся в стильному вишуканому салоні, де вам приділять належну увагу, запропонують каву, делікатно вислухають і ненав’язливо підберуть те, що підходить саме до вашого образу і фінансових можливостей. Буває, клієнти проводять у нас годину і дві, але потім зізнаються, що навіть не помітили, як вони промайнули.

Асортимент костюмів поповнюється регулярно. Нові колекції з’являються відповідно до сезонів зима-літо, однак часто ми і самостійно формуємо власні колекції, виходячи з попиту і уподобань закарпатців. Також стежимо за тим, щоб завжди в наявності були всі розміри. Наразі це лінійка від 42 – до 70-го, а також зріст від 1,50 – до 2,10 м. А загалом у "Voronin" 456 розмірів, 5 зростів і 6 повнот.


Про закарпатські особливості


Ніколи у магазинах "Voronin" по Україні ви не побачите ідентичного асортименту костюмів. Адже менеджери філій формують колекції відповідно до власних регіональних уподобань. У цьому плані потрібно віддати належне закарпатським чоловікам – вони швидше реагують на модні віяння. Мабуть, це пов’язано з географічним розташуванням області і можливістю бувати в Європі. Одна із характерних родзинок – закарпатські чоловіки приїжджають купувати костюм у релігійні свята, коли не можна працювати по господарству, а також напередодні Різдва і Пасхи, коли здавна прийнято було оновлювати гардероб.

На весілля закарпатці подекуди їдуть закуповуватися цілими родинами – наречений, батько, брат, племінники, свекор, тесть і т.д. Жінки беруть безпосередню участь у виборі костюму нареченому. І буває таке, що хлопець хоче одне, а мама чи бабуся радять зовсім інше. Тому тут вже ми повинні втрутитися, попрацювати трохи психологами і зробити все для того, щоб жених провів найголовніший день у своєму житті у тому костюмі, який подобається йому.


Від костюму – до шкарпеток


Модний Дім "Voronin" подбав про те, щоб в одному місці чоловік міг придбати все, що потрібно, для створення повного образу. А тому до костюму є великий вибір якісних, найрізноманітніших відтінків сорочок, на будь-який зріст і фасон. Також тут продаються ремені, краватки, метелики, декоративні хустинки, шкарпетки.

Наші продавці-консультанти регулярно відвідують тренінги зі стилю і свіжих модних тенденцій, так що можуть надати консультацію клієнту стосовно образу загалом, кольорової гами, особливостей фігури, а також зав’язати наймодніший вузол краватки та ідеально скласти декоративну хусточку.

У салоні постійно працює майстер, який на місці підігне брюки і зробить все необхідне, щоб одяг "сів" бездоганно.


По життю – з "Voronin"


Приємно констатувати, що за 16 років роботи нам вдалося виховати ціле покоління стильних модних елегантних чоловіків. Часто до нас приходять по свій перший костюм на випускний і потім ми супроводжуємо чоловіка по життю: підбираємо йому новий костюм у зв’язку з кар’єрним ростом, одруженням, до нас приходять перед відповідальною подією і навіть навідуються після того, як переїдуть в інше місто чи країну. Незабаром настане той час, коли перші клієнти прийдуть одягати на випускний своїх синів.

Одяг від Вороніна називають фартовим, а сам майстер намагався зробити його гарним і комфортним. У костюмі Вороніна чоловіки направду стають кращими – він додає впевненості, а значить, швидше приймаються рішення. Тебе сприймають як людину певного статусу, і якщо ти не дотягуєш до нього, відповідно, – починаєш щось робити для свого розвитку. У костюмі Вороніна покращується осанка, з’являється благородство. Врешті-решт чоловіки у костюмах більше подобаються жінкам.

За стільки років роботи ми не раз переконувалися у словах Михайла Львовича: 60% успіху чоловіка залежить від його костюму. Тому, якщо ви досі не досягли того, про що мрієте, приходьте до нас – можливо, ваш успіх спокійно висить собі на плечиках і чекає на вас.


Контакти:


Varosh

Фото: Ярослав Макар

0 #