Місця

Вишневий Сад: якісне сімейне житло

21 Листопада 2016 2 980

Багато простору, зелені, великі дитячі майданчики, молоді сім’ї на подвір’ї та дитячий сміх – так нас зустрів "Вишневий Сад".

Що ж до функціональності та більш практичних моментів – затишні квартири, чисті та охайні під’їзди. І звісно, як завжди, у бренду Traksler Development, якісні матеріали.

– Усі матеріали, які ми використовуємо, високої якості. Як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх. Все підбираємо як для себе. Як кожен господар, шукаємо ідеальне співвідношення ціна-якість. Намагаємося надавати перевагу українським виробникам, але є такі речі, які мусимо купувати в Європі. Скажімо, сантехніку. Звісно, покупець може і самостійно усе підібрати на свій смак і гаманець. Це все залежить від ситуації та потреб людей, які житимуть у квартирі, – розповідає Роберт Тракслер.

Житловий комплекс "Вишневий Сад", що на вулиці Осипенка, розташований у зручному, затишному та спокійномі місці – подалі від шуму та міської метушні.

У комплексі можна обрати для себе одно-, дво- та трикімнатні квартири. У тому числі дворівневі.

На першому поверсі "Вишневого Саду", для зручності мешканців, працює продуктовий магазин. На подвір’ї є кілька дитячих майданчиків, а також безкоштовний Wi-Fi.

Загалом у комплексі 300 квартир. До планування кожної з них Traksler Development підходить індивідуально, враховуючи побажання замовника.

Як і в комплексі "Едельвейс", особливою популярністю у "Вишневому Саду" користуються квартири на останніх поверхах. Зокрема, через свою привабливу ціну. Їх молодь та молоді сім’ї зазвичай роблять дворівневими – як ця, що на фото.


Контакти:

Varosh

Дизайн квартири: Architectural Lab

Фото: Олександр Смутко

На правах реклами

0 #