Місця

Туристична агенція El Mundo: можливість побачити весь світ

16 Травня 2015 3 188

Подорожі – головне хобі багатьох, а особливо закарпатців – близькість чотирьох кордонів стимулює у нас бажання подорожувати. Хтось самостійно займається пошуком місця та апартаментів, бронюванням квитків, а хтось довіряє планування і підготовку відпочинку професіоналам – туристичним агенціям. Однією із таких компаній є туристична агенція "El Mundо", котра за свій порівняно короткий період існування відправила відпочивати більше 400 осіб.

Про створення "El Mundо" (із іспанської – "світ") та особливості роботи туристичного бізнесу нам розповіли власники агенції – Михайло Поп та Тетяна Маслеєва.

– "El Mundо" почало функціонувати із листопада 2013 року. Ідея створити туристичну агенцію з’явилася раптово, так само раптово ми перейшли до її реалізації. Однак процес підготовки до відкриття затягнувся – дався взнаки людський фактор. Спочатку наше агентство було франшизою JoinUp, але згодом ми відмовилися від цієї ідеї і створили власне, – згадує Тетяна.

"El Mundо" займається продажем незалежних та пакетних турів, тобто подорожі "під ключ": консультація, допомога в отриманні візи, замовлення квитків, оформлення страхування, пошук і бронювання готелю, організація трансферу.

– Ми намагаємося продумати всі деталі відпочинку і максимально проінформувати клієнта – він точно знає, куди він їде і що його там чекає. Ми проводжаємо клієнта на відпочинок і зустрічаємо його опісля, даємо документи у кількох екземплярах, відправляємо на пошту відскановані копії, підтримуємо зв’язок телефоном та через інтернет. Бувало таке, що батьки наших клієнтів не могли з ними зв’язатися, і телефонували нам. А ми вже телефонували до готелю, через портьє передавали записку із проханням зателефонувати батькам, – розповідає Михайло.

Співпраця "El Mundо" із клієнтом починається із знайомства – Тетяна та Михайло намагаються дізнатися більше про людей, вивчають їхні уподобання, уточнюють, де вони вже були і куди хочуть поїхати.

– Ми орієнтуємося на бюджет клієнта, на бажані умови (кількість зірок, наявність харчування в готелі) та концепцію відпочинку, – діляться у "El Mundо". – Коли клієнт визначається із місцем, типом і терміном відпочинку, ми починаємо співпрацю із туроператором. Від туриста потрібні лише його присутність, паспорт і гроші.

Співпрацює агенція приблизно із 20-ма туроператорами, тому досить часто пропонує своїм клієнтам акції та знижки. Також "El Mundо" займається організацією весілля за кордоном, оформленням корпоративних та шопінг-турів.

За словами Тетяни та Михайла, найпопулярнішим напрямком зараз є Єгипет – вигідний варіант для тих, хто хоче відпочити в п’ятизірковому готелі, де "все включено". До того ж, туди можна поїхати і взимку, і влітку, та і візи не потрібно (її відкривають на місці). Улюбленим бюджетним літнім варіантом є Болгарія – це 9-денний відпочинок в готелі із автобусним переїздом, який вартуватиме від 200 євро на двох.

– У нас склалася невеличка традиція – майже усі наші клієнти привозять нам сувеніри чи гостинці із своїх подорожей, а це означає, що вони задоволені. А ми відчуваємо себе ніби лікарі – ми підбираємо "рецепт", а до нас повертаються вдячні, оновлені, щасливіші люди! – ділиться Тетяна.Varosh

Фото: Маріан Логойда та із архіву "El Mundо"

0 #