Місця

Ресторан QUADRUM: національна та європейська кухня в авторських приготуваннях

8 Жовтня 2019 5 856

По вулиці О.Кобилянської в Ужгороді урочисто відкрився ресторан QUADRUM. Навіть якщо у вас немає справ в установах, розташованих поблизу цього мікрорайону, сюди однозначно варто приїхати заради м’ясних і рибних страв, – радить бренд-шеф закладу Михайло Купець.

Особливість ресторану – високотемпературне приготування свіжого м’яса і риби. Новітнє обладнання дозволяє не заморожувати, а вакумувати продукцію. Це зберігає органічні якості, роблячи страву максимально здоровою і смачною. До того ж, не доведеться чекати звичні 40 хв. чи годину, доки приготується м’ясо, як на мангалі. Спеціальна піч хоспер з температурним режимом 350-400 градусів скорочує процес приготування втричі.

М’ясо завдяки цій технології має апетитну скоринку та соковите всередині. І це саме те, що потрібно, якщо ви знаєтеся на м’ясних стейках. Зверніть увагу на вишуканий смак і подачу – це також варте уваги.

060 074 076 091 Main075

Завдяки скляній перегородці за роботою на кухні можна спостерігати, очікуючи страву за столиком у залі. Так само клієнтам дозволяється комунікувати з кухарем, який виконує ваше замовлення, даючи йому рекомендації чи поради щодо ваших уподобань. Відкрита кухня створює зовсім незвичну приємну атмосферу. Стирається кордон між клієнтом і кулінарними майстрами. Ти почуваєшся так, наче зайшов у гості і стаєш частиною дружньої привітної родини.

QUADRUM зорієнтований на європейську та національну кухню, молодіжну аудиторію і гостей старшого віку. За словами Михайла Купця, меню ретельно продумане і зможе догодити найвибагливішому гурману. Однак у процесі роботи вивчатимуться смаки, побажання клієнтів, тож список страв підлягатиме коректуванню.

Наразі тут можна скуштувати холодні і гарячі страви, бограч, салати, бургери, піцу. Широкий асортимент алкогольних, освіжаючих, кавових напоїв, коктейлі, живе пиво – наразі німецьке, чеське та українське.

Солодка лінія власного виробництва.

У процесі розробки – сніданки та бізнес-ланчі.

032 054 058 069 087 090 092 096

Зала розрахована на 50 посадкових міць. У літній період додатково працюватиме тераса зі столиками і дитячим майданчиком. Приміщення і простора навколишня територія дозволять влаштовувати банкети, фуршети, сімейні і корпоративні свята.

Також у QUADRUM планують ввести розважальну вечірню програму, влаштовувати музичні вечори, де звучатиме жива музика і виступатимуть артисти.

Над кожною деталлю ми довго і ретельно працювали, щоб досягти гідного рівня та відповідати найвищим стандартам ресторанного бізнесу, – сказала на відкритті власниця закладу Євгенія Ільницька. – Ми маємо на меті постійно рости, розвиватися і не відступати від поставленої планки. Радо запрошуємо гостей до нашого ресторану. Сподіваємося, ви будете приємно здивовані і гарно проведете час у затишній приємній атмосфері.

067 028 029 079 081 082  085 086 089

Адреса ресторану QUADRUM:

На правах реклами

Фото: Карл Смутко

0 #
# QUADRUM # ресторан # ужгород