Місця

Паб “Tolstoy” в Ужгороді: пиво, закуски, футбол та лаунж

6 Серпня 2015 8 437

Близько 4 місяців в Ужгороді працює новий заклад. Тут можна подивитися футбол, смачно поїсти, випити доброго пива та покурити якісний кальян.

Tolstoy, як кажуть власники закладу, – це унікальне для Ужгорода місце, адже воно поєднує у собі як лаунж, так і елементи пабу. Тут є типова атмосфера пабу з добрим пивом, закусками та футболом, але, у той самий час, є і лаунж-зона з диванчиками.

– Ми дуже турбуємося про якість усього, що є у нашому закладі. Тому в нас справді смачна та якісна їжа і пиво. Усі позиції у меню пройшли апробацію часом – ми дивилися, що подобається людям, а що ні. Тому багато позицій зникло і чимало нових з’явилося. Ми усе підбираємо для людей, – кажуть у закладі.

У пабі Tolstoy можна покурити якісний американський кальян від сервісу Crystal Lounge. Тут представлені такі бренди як Starbuzz, Hookahfina, Tangiers, Nirvana, Haze, Fumari. Усі бренди американські – преміум-класу. Також є і безтютюнові суміші. Стартова ціна – 90 гривень.

– В Ужгороді доволі мало закладів, які працюють довго. Молодь часто говорить про те, що після 23.00 у місті немає куди піти. Ми вирішили це виправити, адже заклади, які працюють після півночі, можна на пальцях перерахувати. Ми ж працюємо з 12.00 дня до 2.00 ночі, – розповідають у пабі.

Що ж до цінової політики, то в пабі Tolstoy кажуть, що продумали асортимент так, аби його змогли собі дозволити люди з помірним достатком.

– Ми формували меню у не найпростіший для України час, тому намагалися, аби страви були доступні багатьом людям. Але, щоб від цього не страждали порції та смак. Тому ми підібрали усе якомога гармонійніше та антикризово, – кажуть у пабі Tolstoy.

В меню закладу чималий вибір закусок, салатів. Також є супи, бургери, сендвічі, чіабати, пасти, лаваші, стейки та великий асортимент безалкогольних та алкогольних напоїв.

Над дизайном пабу працювали місцеві дизайнери. Відвідувачі закладу – це переважно ужгородська молодь, але частими гостями є і туристи, які приходять сюди за рекомендаціями друзів.

Varosh

0 #