Місця

“Oggi”: тайм-кафе, ігри та цікаве дозвілля

6 Квітня 2015 13 884

Близько місяця тому на Швабській 25А відкрилося тайм-кафе. Ми прийшли в гості, аби випробувати кілька ігор, спробувати домашні солодощі та напої, а також поспілкуватися з власником – Олександром Загоруйко.

Одразу слід відзначити, що заклад працює в подвійному режимі. Відвідувачі можуть обрати, куди вони приходять: в тайм-кафе чи в кав’ярню. Персонал закладу обов’язково запитує, який варіант вам пасує найбільше.

Якщо ви обрали режим кав’ярні, то на вас завжди чекає запашна кава, соки, тістечка та свіжа преса. Якщо ж надали перевагу тайм-кафе – альтернативі звичайним закладам – то можете досхочу грати в настільні ігри та PlayStation.

– Я багато років займався КВНом і у нас завжди була проблема, куди піти. Відпадали одразу заклади з алкоголем. Раніше там ще й курили – усе це було не дуже приємно. Потім з’явилося таке поняття, як анти кафе. Мені цей напрямок дуже сподобався. Я трохи розстроївся – в доброму сенсі слова – коли дізнався, що в Ужгороді відкрили заклад, ідею якого я виношував кілька років. Але приємно, що власник того кафе також заходить до нас в гості і ми добре спілкуємося, адже розуміємо, що працюємо на спільну мету, – каже власник "Oggi".

Наразі в закладі є близько 15 настільних ігор: класичні та некласичні. Усі вони займають топові позиції серед настільних ігор у світі. Також є PlayStation, кікер та дартс. Кожного тижня до кафе приходять спеціалісти з настільних ігор та приносять ще 20-30 ігор, яких немає у закладі.

– Раніше ми думали, що наші відвідувачі – це студенти та активна молодь. Але для нас було великим відкриттям, коли ми побачили, що до нас приходять цілими родинами. Мама з татом, нібито, приводять дитину, а потім самі на кілька годин "застрягають" в іграх. Тому, напевно, нашими гостями можуть стати люди від 10 і до 50 років. А може навіть і більше, – з посмішкою розповідає Олександр.

Що ж до цін, то якщо ви обираєте формат кафе, то розраховуєтеся згідно того, що замовили з меню. Якщо надаєте перевагу тайм-кафе, то за першу годину перебування у закладі сплачуєте 30 гривень. Кожна наступна коштуватиме – 18. Оплата нараховується похвилинно.

– У нас діє спеціальна накопичувальна система для тих людей, які якимось чином відзначилися у нашому закладі – виграли турнір і т.д. Картка називається "Володар часу". На ній накопичується час і у підсумку відвідувач може його тут використати, – каже Олександр.

Над дизайном власники працювали спільно з фірмою "MyProfi". Кажуть, що ще багато чого не доробили. Обіцяють, що кожного місяця шанувальники "Oggi" бачитимуть тут щось новеньке. Переважна більшість елементів декору – хендмейд.

З смачних фішок – домашня випічка та березовий сік власного приготування. Що не мало важливо – вода у закладі надчиста. Тут поставили фільтр з 49 ступенями очистки води, то навіть кава смакує по-особливому.

В закладі користуються популярністю закриті вечірки: дні народження та різноманітні свята. До слова, тут можуть допомогти замовити їжу з кількох кафе, піцерій та ресторанів за спеціальною ціною. Також щотижня проходять вечори кіно, музики, турніри і т.д.


Контакти:


Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #