Місця

Insta-прогулянка Ужгородом з Роменою Завадяк

31 Травня 2019 2 423

Блогери – незвичайні люди і на світ дивляться по-особливому. Вони здатні помічати деталі, які інші можуть не помічати. Вміють знаходити цікаві місця і подавати їх крізь призму свого бачення і світосприйняття.

Пропонуємо вам знайомство і невеличку інста-прогулянку Ужгородом разом з Роменою Завадяк. Її профіль дивовижний і натхненний. Ромена ділиться власними внутрішніми відчуттями, хвилюваннями, досвідом, розповідає про любов, сім’ю і дітей.

Далі – пряма мова.


 

Я Ромена, мені 25 років. За освітою юрист, але за спеціальністю працювала лише 3 роки. Потім було навчання стилю і життя, пов’язане з творчістю та модою.

Я дружина, мама двох хлопців і все моє життя крутиться навколо них. Тому мій блог можна назвати лайфстайлом. Але я планую повертатися потрохи до роботи стиліста і міняти напрям профілю.

Ніколи не мала на меті стати блогером, просто публікувала свої фото. Завжди любила фотографувати та фотографуватись. Це моє хобі, яке з часом переросло і в роботу.

Img 0367Img 0368Img 0369Img 0371Img 0373Img 0374

24/7 проводжу зі своїми дітьми, тому в моєму профілі переважають теми про материнство. І це не дивно.

У нашому місті безліч кав’ярень, інстаграмних стін, двориків, вуличок. Вмію знайти у кожному куточку Ужгорода цікаву локацію для фото. Можу побачити навіть там, де, на перший погляд, її немає.

Img 0378Img 0379Img 0381Img 0382Img 0383Img 0384Img 0385

Люблю стару частину міста. Там знаходяться, на мою думку, найгарніші вулички. Також є прекрасний ужгородський замок, ботанічний сад, кафедральний греко-католицький собор, біля якого розташований дуже затишний сквер.

Ужгород – невеличке, але дуже затишне місто. Кожного року я закохуюсь у нього знову і знову. Особливо наприкінці квітня, в період цвітіння сакур. У ці дні Ужгород вкритий ніжно-рожевою ковдрою і це фантастично гарно.

Лариса Липкань

0 #
# інстаграм # ромена завадяк # ужгород