Місця

EyeMed & Boutique Dolce Vita: 5 образів для бездоганного літа

19 Червня 2019 495

«В чому літо зустрінеш, так його і проведеш» – подумали в оптиці EyeMed та Boutique Dolce Vita і замислили коларобацію. Легкий літній одяг та окуляри – стильні, ексцентричні, класичні, спортивні – усе це за правильної комбінації створює цілісний образ, який запам’ятовується.

Серед брендів, які представлені в оптиці – GUCCI, Dolce&Gabbana, Ray-Ban, MIU MIU, GIVENCHY, FENDI, Andre Tan, Vogue, Versace, Michael Kors, DIOR, PRADA, Hermossa, La Stella, Daniel Klein та Despada.

– Найбільше ми пишаємося у нашій оптиці в Мукачеві – асортиментом. Нам направду є що запропонувати кожному клієнту, адже окуляри ми можемо підібрати під усі типи обличчя, на різний смак. Є як відомі світові бренди з екстравагантними моделями, так і класика за доступними цінами. Чимало людей, які приходять до нас з переконанням, що їм нічого не пасує, йдуть від нас – задоволені та здивовані тим, що їм вперше в житті підібрали бездоганний сонцезахист. Це звісно, не випадково, адже всі наші спеціалісти пройшли навчання безпосередньо у виробників окулярів, провідних брендів, та можуть підібрати окуляри не лише за типом обличчя, а навіть за кольоротипом шкіри, – кажуть в оптиці.

Що ж до перевірки зору, то в EyeMed цей процес повністю комп’ютеризований та надзвичайно точний. Також тут можна не лише придбати окуляри від провідних європейських брендів, але й виготовити їх за індивідуальним замовленням, пройти комп’ютерний підбір, придбати контактні лінзи та розчини, пройти консультацію офтальмолога та обрати лінзи.

Eye1
Eye2
Eye3
Eye4
Eye5

Оптика EyeMed працює у Мукачеві (пл. Кирила і Мефодія 24/23, 068 052 90 900 90) та Хусті (Карпатської Січі,17 та Степана Паппа, 1 (068) 312 13 13).

instagram та facebook


 

Boutique Dolce Vita спеціалізується на брендовому одягу від європейських та українських дизайнерів. Придбати усе можна в Ужгороді (Корятовича, 1; 063 844 79 99) та Мукачеві (Новий пасаж; 095 844 79 99).

instagram та facebook


На правах реклами


Фото: Тарас Вовчин

0 #
# Boutique Dolce Vita # EyeMed # оптика