Місця

Crystal Lounge: перший кальян-сервіс в Ужгороді

5 Серпня 2015 4 446

Наразі Crystal Lounge надає професійні послуги та якісний кальян у двох закладах міста. У той самий час, його власники розповідають, що нещодавно запровадили і кальян-кейтерінг, що є абсолютною новинкою для Закарпаття.

– Зараз ми надаємо свої послуги у пабі Tolstoy в Ужгороді. Є кальян-кейтерінг на різноманітні заходи, у тому числі, весілля. Стартова ціна наразі на преміальний домашній тютюн 115 гривень, максимальна – 160. Що ж до американських тютюнів, то вони стартують від 170 гривень і максимум – 230. За 90 гривень можна замовити літню пропозицію – маленьку чашу з американським тютюном, – каже Віталій, власник Crystal Lounge.

У меню є безліч фруктових чаш. У холодну пору року тут можуть запропонувати гарячий кальян. Є в наявності і безтютюнові суміші, які останнім часом дуже користуються популярністю.

– На Західній Україні тільки у нас є такі бренди, як Starbuzz, Hookahfina, Tangiers, Nirvana, Haze, Fumari і преміальний тютюн домашнього виготовлення. Такого точно ніхто не пропонує на Закарпатті та у найближчих областях. Усі ці бренди американські – преміум-класу. Ми не працюємо з низькоякісним тютюном, яким переповнений ринок, – каже Віталій.

У Crystal Lounge кажуть, що хоча і представляють свої послуги та тютюн лише у трьох закладах міста, утім відкриті до співпраці і з іншими закладами та за межами Ужгорода.


Контакти:

Varosh

Фото: Лілія Маланяк

0 #