Місця

Crystal Club – новий заклад для шанувальників кальяну та спокою

31 Травня 2017 8 204

Кілька місяців тому в Ужгороді відкрився новий заклад мережі Crystal, якій, до слова, цими днями виповнилося три роки. Цього разу це "точка" клубного формату, з окремими зонами та терасою.

– Цей заклад ми відкрили для відвідувачів 18+. На Толстого багато молоді, гамірно та шумно, тому виникла потреба у відкритті клубу, в якому можна відпочити від метушні та в абсолютно спокійній атмосфері покурити улюблений кальян. Слово club, власне, у нашому варіанті більше означає заклад закритого, клубного формату, а не місце для проведення вечірок, – каже засновник Crystal Club, Віталій.

Crystal Club – це, перш за все, кальян. Але також тут можна випити якісні напої з бару та перекусити легенькими закусками: клаб-сендвічами, лавашем, горішками, чіпсами.

Заклад продовжує працювати лише з преміум-тютюном зі Сполучених Штатів. А вибір тут направду великий. Що ж до кальянів, то колекція теж вражає – кожен з них особливий, жоден не повторюється.

Бренди кальянів, які представлені у Crystal Club: Wookah, Brodator, Heavensent, Shisha Kings, Dschinni, Egeglas, Khalil Mamoon, Starbuzz, Kaya, VZ, AMY, MattPear, Y4, Karma, Totem Hookah, Embery, Gramm Hookah, Sunpipe, Sky Hookah, Hookah Machine, Doubletoke.

Бренди тютюну, які представлені у Crystal Club: Starbuzz, Social Smoke, Fumari, Haze, Hookafina, Nirvana, Satyr, WTO, Darkside, Nakhla, Starbuzz Vintage, Alchemist Blend, Tangiers, Dokha, безнікотиновий крем Air  Fruits.

– Ужгородці люблять кальян і завдяки нам вже в ньому розуміються. Найбільше жінкам, звісно, подобаються солодкі смаки та велика кількість диму. Чоловікам – щось міцніше. Кажуть, що про смаки не сперечаються, але у нас є навіть кальяни зі смаком бекону, томатів, базиліку, чорного перцю, тому кожен може знайти щось цікаве та незвичне для себе, – кажуть у закладі.

У Crystal Club працює зручна тераса. На літній період часу тут встановлений екран, на якому транслюють різні спортивні події. Загалом у клубі 14 столиків, 5 на терасі, 4 на першому поверсі та 6 на другому. Близько 50 посадкових місць.

Що ж до цін на кальян, то стартують вони зі 140 гривень.


Контакти:

Varosh

Фото: Лілія Маланяк

На правах реклами

0 #