Місця

Bogart. Iнтер’єрний салон

6 Серпня 2014 8 144

Нещодавно ми зайшли в гості до інтер'єрного салону Bogart, що розташований майже у центральнiй частинi Ужгорода, на вулицi Швабськiй, 70. Салон iснує вже майже рiк, утім про нього ми дізналися лише днями.

Тут можна придбати все для iнтер’еру. До того ж, тепла та затишна атмосфера сприяють, аби залишитися тут на увесь день.


Меблі


Головний сегмент Bogart – це меблі на будь-який смак та гаманець. Вiтальнi, кухнi, дитячi та юнацькi кiмнати, cпальнi, дивани, шафи-купе, комоди. 

Цiнова полiтика приємно вражає. Більше смаку за менші гроші – девіз засновників магазину.

– Ми пропонуємо вам прекрасний дизайн за доступними цінами, відмовляючись від звичної для виробників меблевої уніфікації. Ми хочемо, щоб у ваших будинках були тільки правильні речі, щоб приходячи додому, ви розуміли, що повертаєтеся саме у свій будинок, який повністю відповідає вашому стилю і поглядам на життя, – кажуть у Bogart.

У магазині можна придбати також ексклюзивні подарунки, аксесуари та декор для будинку.

Приємно й те, що тут підтримують вітчизняний продукт та пропонують меблі від майже 30 українських фабрик. 80% меблевих виробів у магазині – український виробник, 20% – європейський. Усі м’які авторські меблі тут виготовляють на замовлення. У тому числі для барів, кафе та ресторанів.

Кухні, спальні, вітальні, дитячі, барні стійки – до усього ви самостійно обираєте матеріали, кольори та оббивку, які вам до вподоби. Також можна замовити й те, чого наразі у магазині немає.

Що ж до цін та якості, то тут можна знайти декор, як демократичного сегменту так і преміум-класу. Наприклад, вартість дивану стартує від 3 000 гривень. Bogart працює напряму з фабриками, тож переплачувати через посередників не доведеться. Ще один плюс – швидка доставка по мiсту та по області.


Люстри


Великої уваги у Bogart приділяють люстрам. Вони тут і направду незвичні та елегантні. І що цікаво – кожна є лише в одному екземплярi. Власники кажуть, що хотіли, аби вдома у їхніх клієнтів були речі, яких більше немає ні у кого в місті. 

До слова, на люстри та декор до 15 вересня діє знижка -20%.


Декор


Зайшли за голкою, а купили машину. Тут так само: зайшли за диваном, а облаштували увесь дім. Цьому сприяє широкий асортимент декору: дзеркала, годинники, подарунки, картини, фоторамки, постільна білизна, аксесуари та іншi хатні дрібницi. Є багато настiнних годинників рiзноманiтних за стилем та розмiром. 

У Bogart широкий вибір оздоблювальних матеріалів різних стилів. Тканину можна замовляти і окремо для будь-яких хатніх потреб.


Дизайнерські послуги


У Bogart не просто консультують, а надають повний спектр дизайнерських послуг. Включно з виїздом до потрібного об’єкту та детального планування інтер’єру. Власники магазину завжди відкриті і до співпраці з ужгородськими дизайнерами, яких запрошують до спільних проектів.

– Наша філософія дизайну полягає у креативній роботі, спрямованій на індивідуалізацію дизайнерських рішень. Ми не копіюємо чужих ідей. Кожен новий дизайн-проект унікальний, створюється на основі ваших уявлень про красу, затишок та функціональність. Ми працюємо з дизайнерами інтер’єрів, архітекторами, декораторами, меблевими компаніями, магазинами тканин, – кажуть у Bogart.

У планах – створення куточку з дизайнерськими виробами від ужгородських майстрів. Тож, якщо у вас є цікаві пропозиції щодо співпраці та партнерства, звертайтеся – у Bogart відкриті до нових ідей та проектів.


Varosh

Фото: Олександр Смутко

0 #