Місця

Bigfish: все для якісної риболовлі

9 Лютого 2015 4 251

Минулого тижня в Ужгороді відкрився просто безцінний, для шанувальників риболовлі, магазин. Ми поспілкувалися з його власниками про асортимент, розвиток риболовлі на Закарпатті та вподобання місцевих рибалок.

Слід сказати, що «Bigfish» на Закарпатській, 42 – це розширення та переїзд. До того магазин існував протягом 4 років за іншою адресою. Щоправда, асортимент та кількість відвідувачів стали настільки великими, що переїзд, у більше в кілька разів приміщення, був просто неминучим.

– Риболовля – це така справа, у якій обмежень практично немає, тому і у вдосконаленні та розширенні асортименту ми постійно рухаємося вперед. На Закарпатті доволі стрімко розвивається риболовний спорт і ми бачимо у цьому перспективи. У риболовлі є дуже багато напрямків і тому ми намагаємося зробити так, аби у нашому магазині шанувальники кожного з них, змогли для себе знайти щось корисне, – кажуть у магазині.

У «Bigfish» пильно стежать за якістю продукції, а також, аби вона відповідала ціні. Тут зможуть знайти для себе щось цікаве люди з різними достатками. Також є різноманітна продукція як для початківців, так і для серйозних шанувальників риболовлі.

До «Bigfish» приїздять покупці не лише з Ужгорода, а й з усього Закарпаття, зі Львова, Києва та навіть з-за кордону.

– Дуже важливою для нас є атмосфера. Нам хочеться, аби клієнти, які приходять до нас, відчували себе, як вдома. І ми бачимо, що нам це вдається, адже люди завжди повертаються до нас. Та й ціни у нас, до речі, значно нижчі, ніж в інших магазинах. За словами клієнтів, головна причина через яку вони повертаються, – це якісне обслуговування. Ми намагаємося не просто задовольнити бажання та потреби людини, а й потоваришувати з нею. Наші працівники – це люди, які захоплюються риболовлею. Більше того, увесь товар ми особисто випробовуємо, і лише після цього рекомендуємо його клієнтам, – розповідають власники магазину.

«Bigfish» спеціалізується на продажі продукції «Carp Zoom» – молодого бренду на ринку приманок і снастей для риболовлі. Тут роблять акцент на кількох напрямках: підбір продукції високої якості власними експертами з багаторічним досвідом; суворий контроль якості всього процесу від сировини до готової продукції; безперервне тестування продукції; найсучасніші технології виробництва для забезпечення високої якості; високоякісні пакувальні матеріали для забезпечення свіжості протягом усього терміну зберігання; зручний сервіс, пропонований добре навченим персоналом; постійний зворотний зв’язок з клієнтами.

– У нас дуже тісний зв’язок з нашими клієнтами. Саме вони у більшості випадків вирішують, що з’явиться у нашому магазині. Вони питають, радять, діляться досвідом, а ми одразу реагуємо. Тому вони – наші найголовніші помічники, – кажуть у «Bigfish».

Varosh

Фото: Андрій Кирилюк

0 #