Люди

Яна: Врода та цілеспрямованість

25 Лютого 2013 8 157

Модельна кар’єра Яни Лукашук розпочалася у 2011 році з участі у конкурсі "Княгиня Закарпаття". Тоді дівчина підкорила усіх своєю красою та виборола титул першої віце-міс.

Красуня з самого дитинства мріяла професію моделі, адже, це можливість подорожувати, знайомитися з новими культурами, країнами, людьми.

– Часом прикро, що у модельній справі, поза усіма її перевагами, надзвичайно часто доводиться працювати з не надто приємними, а буває й зовсім "слизькими" людьми, які можуть в останній момент не виконати умов контракту і т.д. Тоді приходить певне розчарування, – каже Яна.

Однак дівчина розуміє, що легко у житті нічого не дається. Тому опановує себе і рухається далі.

Що ж до складності робити моделі, то Яна переконує, що байдикувати точно не доводиться. Дівчина працювала й при температурі 56 градусів, протягом 11 годин на день. Погодьтесь, це просто неймовірно складно.

– Завдяки своїй роботі, я побувала в Об’єднаних Арабських Еміратах, Росії, Індії. Знімалася для чоловічого журналу Mens Health , G&G , також на моєму рахунку безліч каталогів, – говорить Яна.

Найбільше красуня пишається тим, що красувалася на обкладинці G&G.

gal

– Я люблю цю роботу, бо незважаючи на різні нюанси, завжди трапляється й щось гарне, добре. Наприклад, була дуже кумедна ситуація в Індії, коли ми з дівчатами зібралися усі разом у номері. Через вікно до нас залізла мавпа з мавпенятами: вона відкрила холодильник, дістала пакет з молоком, розірвала його і почала годувати своїх дитинчат, – розповідає Яна.

Сьогодні панянка працює з московськими агенціями та бачить себе лише у цій галузі. Адже ще так багато країн попереду, знайомств, емоцій…

Катя Сашина, спеціально для Varosh.com.ua

Фото Сергія Мазура, а також люб’язно надані Яною

0 #