Люди

Ніколь: життя як кіно

5 Березня 2013 4 033

Ужгородка Ніколь Медвецька вчиться на кінотелеоператора у КНУ ім. Карпенка-Карого, вже встигла отримати диплом дизайнера ландшафтів. Сьогодні ж стажується у відомого кінотелеоператора Віталія Запорожченка.

Дівчина переїхала до Києва у 2011 році, коли вступила до університету. Хтось дивиться, а хтось бачить, – переконана Ніка.

Ніколь завжди хотіла займатися творчістю: малювати, фотографувати, знімати. Це у дівчини в генах.

Сьогодні вона проходить стажування у відомого кінотелеоператора та фотохудожника Віталія Запорожченка. Саме він знімав фільми "Танго смерті" (1991), "Уперед, по скарби гетьмана!" (1992), "Чоловіча інтуїція" (2007), "Холостяк" (міні-серіал, 2012),  "Одесса-мама" (серіал, 2012), "Доярка из Хацапетовки" (серіал, 2011), "Любовь и немного перца" (ТВ, 2011), "Платон Ангел" (2010), "Тот, кто рядом" (2009), "Побег из "Новой жизни" (2009) та багато інших. На його рахунку робота з кращими режисерами Росії та України.

– Я дуже вдячна Віталію Запорожченко, перш за все, за те, що довірив мені свій фотоапарат. Тоді він подивився на мене і сказав: "Ну, що, зараз подивимось, що ти вмієш". Дуже боялася підвести, – говорить дівчина. 

Наразі Ніка на майданчику навчається, спостерігає, фотографує. Для неї надзвичайно важливо було не лише вивчати теорію в університеті, але й бути у процесі та ритмі кінотелеіндустрії. Найбільше задоволення вона отримує від процесу роботи та хорошого результату. 

Дівчина вже встигла побути на майданчику разом з Віталієм Запорожченко на зйомках фільмів "Холостяк" (реж. В.Янковський) та "Позднее раскаяние" (реж. О.Байрак).

Що ж до майбутнього, то дівчина каже:

– Я не дуже люблю загадувати наперед, але у мене у планах багато всього. Головне, аби життя склалося, так як треба. Як-то кажуть: "И лишь желание определяет результат".

На запитання, чим є кіно для неї особисто, Ніколь цитує режисера Олексія Германа-молодшого: "Для меня кино – это ожидание. Ожидание того, что через мгновение придуманный тобою мир станет реальностью. На экране появятся герои, каждый со своей историей и судьбою. Кино – это четко выставленный кадр, точно отрепетированные действия и слово. Но самое главное – это правда. Это жизнь. Так рождается кино…".

Фокус:

Ніколь Медвецька, 21 рік.

Улюблений жанр: драма, трилер, детектив, фантастика, арт-хауз.

Режисер: Скорсезе, Іньяріту, Звягінцев, Тарковський. 

Актори: Роберт Де Ніро, Хав’єр Бардем та Аль Пачино.

Катя Сашина, спеціально для Varosh.com.ua

Фото люб’язно надала Ніколь Медвецька

0 #