Життя

“Гапочка”: В Ужгороді нам вдалося донести те, що ми хотіли

10 Червня 2014 2 679

Ужгород вперше відвідав столичний гурт "Гапочка". Цього разу "Галерея Ілько" була наповнена акустичним звучанням як нових пісень, так і треків з попереднього альбому у новій інтерпретації.

Музикантів не відпускали зі сцени, поки вони не виконали дві пісні "на біс". Та й після концерту вдячні глядачі жваво фотографувалися з учасниками колективу та брали автографи.

Через брак часу, екскурсію Ужгородом було заплановано лише на наступний день. Але своїми враженнями про сам концерт та публіку музиканти поділилися. Далі пряма мова.


Сьогодні ми відчули себе в дуже інтелігентній атмосфері. З самого початку нам було дещо некомфортно, оскільки ми не звикли до такої тиші. Хоча, насправді, це нам ближче і ми рухаємось в напрямку таких більш "камерних концертів". Ми щиро вдячні за можливість виступати на такій сцені.

Ми були приємно здивовані тим, що на концерті були були абсолютно різні слухачі: від дітей до літній людей. На нашу думку нам вдалося донести те, що ми хотіли.

Виступати у картинній галереї приємно. А картини в якості декорацій тільки додають позитивних вражень заходу.

Ми мали досвід виступів у Росії, Польщі, Великобританії. Там зовсім інша своєрідна культура, інший рівень. В Україні ж ми найчастіше виступаємо у пабах. Проте стає звичним проведення концертів у музеях, галереях, коли люди приходять послухати гарну музику. Відверто кажучи, буває складно грати в місцях громадського харчування. (сміються)

Пісня, яка виконувалась останньою "На самоті" є для нас зараз найближчою. Композиція "Крила" з попереднього альбому отримала нове життя і звучання. Нам здається, що вона гарно поглинає атмосферу.

Зараз ми працюємо в студії над новим альбомом, який вийде повноцінним накладом. Тож не виключено, що цей візит в Ужгород далеко не останній.


Більше фото у галереї.


Андрій Кирилюк, Varosh

Фото автора

0 #