Local

Дизайнерка Лілія Братусь закликала дівчат 21 день носити виключно сукні

19 Червня 2019 1 191

Стартував челендж #21деньвсукні від закарпатської дизайнерки Лілії Братусь, власниці Ательє індивідуального одягу Lili Bratus, яка зараз мешкає і працює в Києві. Майстриня закликала дівчат згадати про найжіночніший предмет гардеробу – сукні і спідниці, та спробувати їх одягати 21 день. Саме стільки часу, як стверджують психологи, потрібно для того, аби сформувати звичку.

Ідея челенджу у Лілії виникла після того, як вона натрапила у соціальних мережах на пост знайомої політично активної жінки. Та попросила, щоб хтось стимулював її одягти сукню, оскільки через політику вона почала втрачати відчуття жіночності.

Дизайнерка згадала такі ж емоції кілька років тому. Тоді їй порекомендували місяць носити сукні, аби повернути жіночу енергію й стати більш спокійною. Як виявилося, з такою проблемою зіткнулося багато дівчат, тож Лілія вирішила запустити челендж, до якого запросила долучитися усіх охочих.

Умови прості: з вівторка, 18 червня, щодня протягом 21 дня одягати сукні або спідниці, до 23 години 59 хвилин викладати фото у спеціально створену на фейсбуці групу з підписом та позначкою номера дня. Всім учасницям, які виконають умови челенджу, дизайнерка обіцяє бонус, а одній красуні дістанеться сукня від Ательє індивідуального одягу by Lili Bratus.

Протягом кількох годин після старту флешмобу закрита фейсбучна група під назвою Challenge #21деньвсукні by Lili Bratus зарясніла світлинами жінок у різнокольорових сукнях з описами відчуттів і поясненнями, чому вони долучилися до проекту. Серед перших учасниць – бізнес-леді, офісні працівниці, мами в декреті, жінки на відпочинку, представниці творчих професій, психологи, громадські діячки.

Сама ж дизайнерка привітала учасниць і відверто зізналася, що не сподівалася на таке зацікавлення ідеєю. Для неї самої викликом є не стільки сукні (бо носить останні роки виключно їх), як фото. Адже підтвердженням участі у челенджі є ілюстрація образу в сукні.

– Сукні ношу давно і з задоволенням, хоча до цього прийшла саме через подібний на цей челлендж-процес. Сьогодні я щиро люблю і ціную те, що народилась жінкою і маю можливість носити сукні. А викликом для мене є викладання своїх фото щодня в соцмережах. Тож приступаю до цього з задоволенням. Успіху всім! Бажаю кожній тут отримати більше, ніж очікуєте, – написала в групі Лілія Братусь.

Подібний челендж із сукнями проходить не вперше. 2014-року українська дизайнерка Анастасія Іванова, до речі, подруга Лілії, вже влаштовувала схожий флешмоб. Тоді по завершенню експерименту жінки розповідали про суттєві переміни у своїй свідомості та житті. Хто дійде до фіналу цього разу, розповімо через 21 день. Тож приєднуйтесь і ви до челенджу та ставайте жіночнішими.

Читайте також:

Лариса Липкань

0 #
# дизанерка # Лілія Братусь