Life

«Точка без G»: життя у стилі gluten free

26 Травня 2019 981

Проблеми зі шлунком, стомленість та безсоння, гайморит, алергія, ревматоїдний артрит, хвороби нервової системи, збентеженість, розгубленість, апатія, проблеми зі шкірою, біль у м’язах та суглобах. Перечитайте цей перелік і якщо щось із нього відізвалося у вас знайомим болем – можливо, ваш організм не так охоче спримає глютен, як вам здається.

В Ужгороді з’явився проект «Точка без G». Його автор – Юра, створив його заради свого племінника Алекса та інших містян, які зіштовхнулися з проблемою браку інформації у цій темі та важкодоступності продуктів харчування, які не містять глютен.

Processed With Vsco With A6 Preset

Вже незабаром у «Гірчичному зерні» відкриється офлайн-точка з продажу gluten free продуктів, а поки розповідаємо про онлайн-платформу та її ідею.

– Юра, розкажіть про ідею вашого проекту. Чому виникло бажання його створити?

– Проект народився, коли я особисто зіткнувся з проблемою доступності та поширеності інформації та власне самої безглютенової продукції на ринку. Моєму маленькому племіннику поставили діагноз – непереносимість глютену. Нам у родині довелося самотужки дізнаватися, що це за штука, як з цим жити і чи можна жити повноцінно. Паралельно мене зацікавило – як взагалі глютен впливає на нас усіх. В місті, та взагалі в регіоні продукції без глютену катастрофічно мало. Трохи є по магазинах, щось доступне через інтернет, а дещо ми просили привозити з-за кордону.

В першу чергу, я хотів допомогти племіннику. Далі – іншим, хто того потребує. І, врешті решт, чому б не стати одним з перших, хто взагалі про цю проблему говорить?

Processed With Vsco With A6 Preset Processed With Vsco With A6 Preset Processed With Vsco With A6 Preset Processed With Vsco With A6 Preset

– У якому форматі ви працюєте?

– Проект «Точка без G» працюватиме як інтернет-магазин. Найближчим часом планую відкриття офлайн-точки продажу в провулку «Гірчичне зерно». Де буду радий презентувати всю свою продукцію охочим. Приходьте, матимете змогу особисто ознайомитися, почитати, поспілкуватися – і придбати.

Processed With Vsco With A6 Preset Processed With Vsco With A6 Preset Dsc 9878 Dsc 9960 Processed With Vsco With A6 Preset

– Чого слід чекати вашим підпісникам у соцмережах та покупцям?

– Нашим підписникам слід чекати, в першу чергу, душевного спілкування. Я це люблю. Чекайте інформації, яку я здобував і готовий ділитися – зрозуміло і простими словами. Інформуватиму про новинки на ринку безглютенової продукції, поповнюватиму свій асортимент. До речі, з часом там з’являться безлактозні товари.

Хочу зробити підбірку цікавих рецептів на основі продукції нашого магазину. Ділитимуся нашою з племінником історією та радо слухатиму інші.

Цей проект – мій мікроблог на тему життя у стилі gluten free. Запрошую, буде душевно та безглютеново.

Слідкуйте за проектом на facebook

0 #
# gluten free # глютен # Точка без G # ужгород